Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az én életemben minden jó...

Az én életemben minden jó útán jön valami rossz . Mért van ez?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Más is igy van ezzel nyugi, mivel mindennek 2 oldala van. Viszont, ha ez megnyugtat van az a tipikus szopóág ami személy szerint nálam 1-2 évig szokott tartani..amikor folyamatosan csak szivok.


Igazából rajtunk is függ meddig törődünk a rosszal, de mindennek azért van egy lefutási ideje.

A rossz meg igazából csak tanit..mindennap tanit még akkor is, ha egy rakás szar.

2017. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom,mit értesz ezek alatt,pl.betegség,vagy hogy elromlik a hűtőszekrény,vagy meghal egy rokon...

Hidd el mindenkinél így mennek a dolgok,csak általában nem írják ki az emberek a homlokukra.

Én amit csak lehet,leegyszerűsítek az életemben,nem vállalok fel terheket,csak azt csinálom,amiben biztos vagyok.Próbálok úgy élni,hogy minél kevesebb okot engedjek a rossz dolgok kialakulásának.

2017. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, de szinte rögtön. Fordítva is gyakori jelenség. Talán valamit rosszul csinálok, de nem tudom mit. Vagy túl jól akarok mindent megcsinálni, így elrontok mindent.
2017. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak jó és kellemes dolgokat élnénk át, elcsökevényesedne a lelkünk. A rossz és fájdalmas élethyzetek formálnak igazán, mert ekkor kezd igazan gondolkodni az ember bizonyos fontos kérdésekről, önmagáról,cselekedeteiről kapcsolatairól. Ettől fejlődik a jellem. Másrészt minden egyes döntésünknek következménye van, áldás vagy átok. Sokszor helyesnek vélünk egy irányt, aztán kiderül, hogy annak hozadéka van, mert visszaüt.
2017. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel én is.
2017. szept. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Éppen most akartam kiírni ugyanezt a kérdést. 1-2 hónapja úgy éreztem sínre került az életem. Boldog vagyok a párommal, sikerült aláírnunk az első közös lakásunk megvásárlásáról szóló szerződést, kedvezően bírálták el a hitel kérelmünket, kilépett az elviselhetetlen főnököm és ráadásul nekem szavaztak akkora bizalmat, hogy a helyére ültettek. Azt hittem most jön pár hónap boldogság, amikor kiélvezhetem a dolgokat, nyugodtan betanulhatok és mindezek mellett kiegyensúlyozott maradok. Ehelyett már második hete nem alszom. A kutyámat megmérgezték, élet-halál között lebegett 1 hétig. Számtalan infúzió kúrán és álmatlan éjszakán vagyunk túl, jelentősen megkönnyebbült a pénztárcánk és még most sem biztos, hogy túl lesz rajta maradandó károsodás nélkül. Közben jött a hír, hogy a nagymamám is rosszul lett, kórházba került, nincsenek túl jó kilátásai. Ismét következtek az álmatlan éjszakák.

Az öröm a sikereinkért elnyomásba került és átvette az életem fölött az uralmat az aggódás. A sírógörcsök (amikor nem lát senki), a nagy levegő és a könnyeim lenyelése, az általános rossz közérzet... És azt érzem, hogy még nincs vége. Egyik rossz jön a másik után.

2017. szept. 29. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha nem lennének rossz dolgok, nem tudnád megbecsülni a jót és a szépet, amit ez a csodás világ nyújt neked. Jézus Krisztus is a bűneinkért halt meg, pedig ő szeretett asztalokat készíteni. Aztán végül mégis az általa úgy szeretett faanyagra feszítették ki a testét. Majd látod, 3 nap múlva felment a Mennybe Teremtő Atyánkhoz, s azóta is boldogsággal tölti el, hogy ott ülhet az Atyának jobbján, ítélni élőket és holtakat. Meglásd, jön még kutyára kamion.
2017. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!