Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jó, vagy rossz hatással lenne...

Jó, vagy rossz hatással lenne ebben a helyzetben egy környezetváltozás az életemben?

Figyelt kérdés

Mostanában nem igazán van életem, ha lehet ezt így nevezni gyors leszek és tömör.

Nincs barátnőm ,és nincs is rá normális opció csak ri**ok vannak max szex kapcsolatot tudok alakítani ami nem boldogít.

Nincs jelenleg munkám 1 hónapja, mert megszünt a cég hiába keresek másikat nem nagyon találok ,vagy egyszerűen nem vesznek fel.

Itthon ülök egésznap, és max játszok nem megyek sehova mivel nincs pénzem a szüleimtől meg nem fogadom már el, hiába akarnak adni.

Tehát lényegében semmim nincs:D


Viszont semmi nem indokolja meg azt, hogy bírnám máshol a totál egyedüli létezést.

Lelkileg szerintem totál nullán vagyok, és eléggé mélyponton érzem magam talán depressziós is lettem fáradékony vagyok, és nem látok egészséges jövőképet magam elött..kiakarok törni ebből, de nem látom a módját, néha nyugtatókat is szedek amit lehet csak rontanak az állapotomon. :/ Szóval lényegében ennyi szerintetek ilyenkor mit érdemes tenni?? nem nagyon voltam még hasonló szarban , és eléggé megijedtem az az igazság.


24f



2016. szept. 30. 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb alkalom a környezetváltozásra.

Nem kell totál egyedül.

Én bementem egy helyre ahol külföldi melókat szerveztek és 6-an indultunk onnét együtt. Egyik lány a bnőm lett, dolgozni kezdtünk aztán pár hónap múlva továbbléptünk a vacak munkából egy jobba.

Muszály lépni, a szobádba nem jön a lehetőség.

Ja egy dologgal tudod végleg elb...ni, nyugató meg hasonló szerek, onnét egy zakkantnak néznek akkor végeztél is.

2016. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!