Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem úgy, hogy öregszem...

Miért érzem úgy, hogy öregszem? Vagy hogy nem történik semmi az életemben? Rossz helyen vagyok?

Figyelt kérdés

Kb 18 éves koromban éreztem azt, hogy megállt az életem. Leérettségiztem, a barátok szétszéledtek, egyedül maradtam otthon, de 2 évvel rá felvettek főiskolára.

Ott már nem fogadtak ugyanazok a barátok mint akkor, elveszett az őszínteség. Arcoskodó, alakoskodó emberek vettek körül amit nem tudtam elviselni 3-4 év kínlódás után ott hagytam a fősikolát, diploma nélkül.

24 éves voltam. 3 évig csak vegetáltam azóta. és fél éve kezdtem el dolgozni szabadúszóként.

A napjaim egyhangúak, unalmasak, mondhatni, hogy nincsenek barátaim.

Hatalmas álmaim vannak, de mindhez pénz kell. 18 évesen el tudtam a barátaimmal álmodozni, nem éreztük azt, hogy pénz kéne hozzá.

Most érzem, hogy mennék ki USA,ba meg hasonló helyekre, hogy ne rohadjon el az a maradék lelkem is. Megnézném a tavakat, túráznék, sátoroznék, szereznék pár napos barátokat, barátnőket. Mennék ide-oda mindenhova.

Helyette egy helyben rohadok és nyomom a mókuskereket, hogy legyen pénzem. A pénzem meg elmegy telefonszámlára, kajára, lakbérre, mert még egy saját lakásom, de még kocsim, jogosítványom sincs.


Nem tudom mi legyen.

Én még mindig a 18-20 éves szinten érzem magam, szeretnék oda visszakerülni, de amikor elkezdek 18-20 éves emberekkel barátkozni kinéznek, érzik, hogy érzelmileg lomhább vagyok és nem követem már a divatot, nem csinálok, veszek hülyeségeket, nem pörgök rá dolgokra, mondhatni kiégtem.


És tényleg kiégtem és nem akarok így élni. Mint valami öregember, hogy annak örülök, ha megtömhetem a gyomrom, vagy ha jól befűtök gázzal, vagy iszok egy jó bort akár egyedül, nem akarok örülni egy kényelmes orvosi papucsnak, vagy egy puha törölközőnek, pedig úgy érzem ez az időszak közelít.

élni akarok.

de nincs rá pénzem


2017. szept. 22. 02:27
 1/4 anonim ***** válasza:
7%

Rinya rinya rinya...

1. Nem kell albérletet fizetni, költözz vissza a szülői házba... ha mégis ragaszkodsz az albihoz, bérelj szobát...

Én 64.000ft per ho fizetésből sporoltam össze 350.000ret amivel nekivágtam londonnak 6éve...

Kivettem egy szobát, aztán gőzerővel melót kerestem, konyhai kisegítőt mindig keres vagy 1000 étterem a belvárosban... és igen ott az aljáról kezdi mindenki...

Meg kell tanulni a nyelvet, aztán van jelentősége a karrier szónak...

Voltam már üzletvezető helyettes is... de túl sok volt a stressz, baristáskodást szerettem azt csináltam sokáig, fél világról vannak barátaim meghívásokkal bejártam már Kubát, Bermudát, New Yorkban 3 hónapot voltam, equadorban majdnem 1 évet...

Most itthon tanulok, de jövőre megyek vissza equadorba.

2017. szept. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azon kívül, hogy várod a csodás sült galambot, nem csináltál semmit.

A "mindenért meg kell dolgozni" neked csak egy üres frázis.

Ébresztő, ember!

Te még 18-30 évesnek érzed magad, de az már évekkel elmúlt.

Foglald el magad. "Szabadúszónak" nevezed magadat, mifelénk ezt 'alkami munkás'-nak nevezik.

Végzettséged, szakmád nincs. Így viszont hiába vársz arra, hogy kiemelt fizetéssel vezérnek hívjanak bárhová is.

Nem 'kiégésnek', hanem 'lustaságnak' nevezik mifelénk azt, ami vezérel.

Ha nem teszel semmit magadért, hiába várod a rózsaszin pónik segítségét, az unikornisok varázsolását.

Mennél az USA-ba. Azt tudod, ugye, hogy ahhoz pénz is kell?

Álmodozással nem jutsz ki oda (sem), sőt, 'szabadúszásoddal' még térképre sem futja, hogy azon nézegess más országokat.

.

Ébreszd fel magad, aztán tűzz ki magad elé nem túl könnyen, de nem elérhetetlenül nehéz célt, aztán DOLGOZZ ÉRTE!

2017. szept. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért gondolod azt, hogy nem történik semmi, mert valóban nem is teszel semmit! Mi ezen olyan nehéz?


Ha szeretnél történést, akkor tegyél érte! Csak rajtad múlik... Ha nem elég a fizu, akkor tanulj ki egy jól fizető szakmát, még ha ehhez az ország túlfelére is kell költöznöd!

Ha túrázni akarsz, akkor csak indulj el a hegyekbe, itthon vagy akár szomszédországban!

Ha barátokat akarsz, akkor keress hozzád hasonlókat, és tegyél jobb első benyomást!

2017. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megváltozott a világ! Nézd a napi híreket, csoda, hogy még élünk és ami előttünk van, az felfoghatatlan. Óriási katasztrófát fog megélni az emberiség. Nem a pénz lesz a fontos, sem az autó vagy ház. Hanem, ismered-e a Teremtőt és meg fog-e megmenteni? Az álmok nem most valósulnak meg, hanem Isten igazságos uralma alatt. Győződj meg róla! Örökké élhetsz a földön tökéletes egészségben!
2017. szept. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!