Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megharagudnátok?

Ti megharagudnátok?

Figyelt kérdés

Van egy " haverom " akivel néha néha szoktam beszélni pár szót, régebben párszor találkoztunk is. Szegény családból szaramzik, egyetemre jár és mondta hogy végre sikerült megbeszélnie egy randit a lánnyal, ami tetszik neki. Csóka közben szülei nem küldtek el neki az ígért pénzt így nem volt 1000 ft-ja sem h megtudja hívni vm-re. ( Igen, ennyire szegény ). Nekem eszembe jutott h régen néha vett nekem sort, meghívott egyszer egy sultkrumplira így úgy éreztem hogy itt a viszonzasi lehetőség, küldtem neki számlán párezer forintot, hogy kimentsem.


No de másnap megkérdeztem hogy hogy sikerült a randi és nem válaszolt. Tekintve hogy nekem köszönheti h egyáltalán volt randija szerintem egy választ megerdemeltem volna. Ti nem akadnátok ki ?


2017. szept. 29. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem akadnék ki, de nem is küldenék pénzt bárkinek azért hogy abból randizzon.


Másrészt mit értesz a megkérdezted alatt?

Tudta egyáltalán hogy küldtél neki pénzt?


Az is lehet hogy nem volt jó a randi, vagy épp csak nincs kedve, ideje beszélgetni.

2017. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. Gyerekesen viselkedsz.
2017. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, megkapta, mert irta hogy köszöni szépen. Elég rég patton van nougyben és úgy éreztem hogy ennyit megerdemel. Viszont ha már az én penzemem randizgat akkor legalább válaszoljon arra a kérdésemre hogy milyen volt , nem ?
2017. szept. 29. 22:04
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Várj még ezzel egy kicsit, lehet, nem sikerült jól a dolog és kell neki egy kis idő, hogy megeméssze.
2017. szept. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, lehet, azért nem válaszolt, mert rosszul sikerült és maga alatt volt. Vagy épp fordítva és épp valamelyikük lakásán voltak és túl elfoglalt volt ahhoz, hogy neked írosgasson :D
2017. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Valószínű, hogy rosszul sikerült és rá sem szeretne gondolni.
2017. szept. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem hiszem el.


Csókának ha ennyi pénze sem volt, miből evett volna bármit is?

Mellesleg ha ennyire szegények, akkor el kell menni dolgozni, és nem anyuékról gombolni le azt a kevéskét is.

2017. okt. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Minden ezer forintja be volt osztva. Igen, közben rájött hogy diákhitelt kell felvegyen. Amúgy jól sikerült a randi
2017. okt. 2. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Hahh mondtam :D
2017. okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!