Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megharagudnátok ezért?

Megharagudnátok ezért?

Figyelt kérdés

Tézelezzük fel h van egy ellenkező nemü baratotok aki ismertek 2 éve...

Ti epp albérletbe költöztök mindenkepp 2 szobásba . A baratotok egy masik varosban ela szüleivel ahol nem èrzijol magat. Sokat bantjak.

Felajánljátok h jöjjön az albiba .. ugy beszèltètek meg vele h oda költözik de ha szeptemberben tovabbtanul megis akkor csak arra a pár honapra megy...

Be is költözött... nem érezte jol magat az uj városban

Ezert két hét mulva hazaköltözött.

A barátotokat ismeritek tudjatok h pszichologushoz jar .

Es szorong es depresszios.... gyors volt neki ez a költözés ezért gondolta meg magat


2017. júl. 13. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem ezért.
2017. júl. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, ha a barátom akkor biztos megbeszéltem ezt vele és megértem a problémáját.
2017. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem, inkább megtanulnék írni.
2017. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolo azzal többet érsz es a valaszod is sokat ér
2017. júl. 13. 22:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1. válaszoló! a válaszoddal nem segítettél ,de azért köszönöm! :D
2017. júl. 14. 16:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Le ne csesszél már másokat,na!

Nem,nem haragudnék rá ezért. Magamra haragudnék meg,mert a lelki gondjaiból kiindulva tudhattam volna,hogy úgyis magamra hagy az albérletben.

2017. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor az ellenbarátod beköltözött, valami stressz lett és két hét után visszaköltözött. Utána meg nem tudod eldönteni hogy haragudj-e rá.


Azt mondom, hogy aki szorong és depressziós, az általában sokkal súlyosabb eset, mint bárki hinné. Az látszik, hogy ellök másokat, holott valójában megértésre, törődésre, szeretetre, meghallgatásra lenne szüksége, de csak úgy random embernek nem tud megnyílni. Mondjuk én igen, de ez az én "perverzitásom", hogy annak is elmondok mindent ami nyomaszt, akinek nem kéne.


Kérdésedre a választ összefoglalva: Eszedbe ne jusson megharagudni, mert azzal csak rontanál a helyzetén. Én például teljesen összetörnék, ha valaki megharagudna rám.

2017. júl. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Valójában a kérdésben leírtad szerintem a választ is. Saját magad többszörös állításokkal próbáltad védeni a barátodat, nem egyszer hangsúlyoztad hogy milyen nehéz élete van, és hogy amiben tudtál segítettél neki.

Szerinted lehet valakit hibáztatni ilyen lelki állapottal, ilyen élethelyzetben? Erre a kérdésre keresel megerősítést, és a válasz megkérdőjelezhetően: nem lehet hibáztatni.

Nagyon értékelendő, hogy próbáltál neki segíteni. Jó volna ha továbbra is mellette állnál!

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. júl. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Bocsánat a félreérthetőség miatt. én vagyok a lelkiproblémás barát. és rám haragszik a barát. nagyon megsértődött, kérdeztem ,hogy miért de nem tudott válaszolni....

csak azért tettem fel így a kérdést, hogy gondoljátok bele magatokat miondkettőnk helyzetébe... köszönöm a válaszokat.

2017. júl. 16. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!