Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A metron miért nem nézik...

A metron miért nem nézik egymást az emberek?

Figyelt kérdés

Amikor felköltöztem Pestre annyira furcsa volt, hogy a metron nem nézik egymást az emberek. Mindenki oldalra, a földre tekint, pedig én kényszert érzek hogy megvizsgáljam a másik ember arcát, főleg ha szokatlanul néz ki, vagy szép. Miért van ez, hogy pl. szembe ülnek egymással az emberek és senki nem néz a másikra?

Mondjuk van amikor én is eléggé el vagyok gondolkozva, de elég sokszor késztetést érzek hogy bámuljam az embereket.


2017. okt. 2. 23:25
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
65%
Talán azért, mert orbitális tahóság valakit megbámulni.
2017. okt. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%
Fú, a legidegesítőbb az, mikor a "miafaszt bámulsz" nézésre is csak tovább néznek, mint egy nyáladzó fogyatékos majom.
2017. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%

Engem pontosan egy percig bámulhatnál nyugodtan, utána azt sem tudnád, merre néz pipacsvörösen.

Nem, nem szólnék be, de tudnék olyan pillantással visszabámulni, hogy ne tudj mit csinálni kínodban.

2017. okt. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

De imádom az ilyen nagymenőket. Utolsó, mindenki tud olyan pillantással visszabámulni, hogy utána azt se tudja merre forduljon kínjában az illető.

Ja és nézz*

2017. okt. 6. 01:53
 25/28 anonim ***** válasza:

"...utána azt se tudja merre forduljon..."


Ha már nyelvtannácit játszol, " tudja " után egy vessző kimaradt. :P

2017. okt. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
ja és még kimaradt egy pár, jó hogy mondod: ,,|,
2017. okt. 6. 02:58
 27/28 anonim ***** válasza:
Nézzenek oda, a humor herold, próbáld ezt ki a metrón is. :D
2017. okt. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Oksy.
2017. okt. 6. 03:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!