Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy...

Szerintetek igaz az, hogy általában a nők alakja közelebb áll az ideális női testhez, mint a férfiaké az ideális férfi testhez?

Figyelt kérdés

2017. okt. 4. 16:38
1 2
 11/11 timiii_16 válasza:

Igaz,női társaimnak nagy az elvárás,de vannak kivételek is!És méghozzá nem is kevés!Ti fiúk/férfiak ugyan úgy vagytok ezzel a "kigyúrt testel" ,mint mi a "csak a nagy seggű,vékony,lapos hasú és nagy mellű" témával...Azt higgyük csak az tetszhet egy férfinak,nőnek...ez butaság!Ugyan úgy vannak nők ,akik a tömöttebb,pufibb testalkatot szeretik,és képzeljétek ,a legtöbb lány ezt akarja,egy kis pocit,hasat és nem kockákat...A pocak/has egy férfin/fiún sokkal aranyosabb,vonzóbb és nem utolsó sorban férfiasabb!!Szerintem "fölöslegesen" mentek gyúrni és rágódtok ezen,protein,fehérje minden három órában kajálás stb...NEM KELL!Igen is a férfi legyen férfi és egye azt a zsíros csülköt,mert nekünk öröm nézni ,hogy egy férfinak jó az étvágya és szereti a főztünket...Most ha bele gondolunk egy kigyúrt férfi szigorú diétában van majdnem mindiiig és egy étterembe nem lehet vele egy normálisat kajálni,mert pl a nő nem diétázik és nincs kedve a salátára ezért inkább enne egy pörköltet,de ez túl kínos lenne a nőnek, hogy nem ő eszi a salátát hanem a férfi,azért rosszul is érezni magát a nő,hogy egy férfi jobban oda figyel az étrendjére,táplálkozására ,mint ő...teháát túl komplikáltak...De a legtöbb kigyúrt férfi egy sportos nőt szeretne,aki mellett tudja tartani a diétáját és nem egy hétköznapi nőt.Egy hétköznapi nőnek se pénze ilyen olyan proteinre,meg diétás bio szarságokra,se ideje lejárni a terembe mert egy fiatal felnőtt nő suli után tanul estig és a felnőtt nő azon van hogy a gyerekeit kellő módon fel nevelje,családjának mindent meg adjon és dolgozik is érte...tehát a média mást mutat mint ami a való élet.Mindegy, ez most lényegtelen,vissza az eredeti témához.

Az előbbivel meg nem azt mondtam ,hogy minden férfi zabáljon egyfolytában zsíros kajákat és azt sem mondtam hogy aki sportol az sz@r...nem ,igen is egészséges,de vannak határok és nem kell túlzásba esni!

Ez az én véleményem,kicsit hosszúra sikeredett,de köszi, ha elolvastad! :)

2019. okt. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!