Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan jobb élni? Együtt...

Hogyan jobb élni? Együtt (valakivel) vagy egyedül?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 17:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

A magány hozza az unalmat, az meg a magányt, a két dolog húzza egymást, a megoldás ha van vkid aki normális, akivel összhangba tudsz lenni.

Jó okés 100% megértés sztem nemlétezik, de a megoldás a társas élet.

Hm, pont én mondom aki egyedül áll, oks a szüleim élnek és eddig őszintén elvoltam, munkám van, mindég is volt.

2017. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Sok tényezős a dolog. Ha csóri vagy akkor jobb ketten mert megoszlik a költség. De ha van annyi pénz hogy fenntartsd magad akkor egyedül. Persze vannak a társfüggők akik egyedül meg vannak halva.
2017. okt. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Két, egymáshoz közeli lakásban, akkor ötvözöd mindkettőnek az előnyeit :)
2017. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%

attol fugg

egy alkoholistaval, egy drogossal, egy eroszakos szemelynel egyedul millioszor jobb

2017. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%

ha megtalalod a megfelelo embert, akkor nyilvan sokkal jobb vele, mint egyedul. a legosibb osztonunk a fajfenntartas, es hogy ehhez megtalaljuk a megfelelo tarsat, szexualis partnert, aki mellett testileg-lelkileg biztonsagban erezzuk magunkat. a tarsfuggoseg, mint olyan, persze, hogy letezik, de valamilyen szinten mindenkiben benne van, max sokan elnyomjak, mert huu, ok mennyire menok, jol megvannak egyedul is, es aki tarsra vagyik, es maganyos, az gaz...uraim, akarmilyen nagy macsok vagytok, el egy olyan no a vilagon, akiert ti is lemennetek a terkeprol, csak meg nem ismertetek meg:) viszont abban egyetertek, hogy a maganynal egy rosszabb dolog van, az pedig a tarsas magany. hiaba menekulsz bele egy sz r kapcsolatba, attol csak meg sz rabbul fogod erezni magad..en legalabbis igy vagyok vele.

19/L

2017. okt. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Együtt közös a jó,közös a rossz.Egyedül mindkettő csak az enyém.Eddig 1-1.Együtt nekem is segítenek ,ha kell,nekem is segítenem kell,adott esetben.Eddig 2-2. Viszont egyedül nem kell alkalmazkodni.Van még valami?
2017. okt. 4. 17:27
 7/19 anonim ***** válasza:

Én már megtapasztaltam mindkettőt: ebből is egy kicsi (17 és 10 év), meg abból is egy kicsi. Most jól elvagyok egyedül, de nem mondom, hogy soha többé...

Egyébként embere válogatja, valaki eleve szinglinek születik, nem szereti a kötöttséget. Nekem azzal sincs bajom, szóval a lényeg, hogy nincs erre kimondottan szabály szerintem. Mint írtam, nekem mindkettőből kijárt. Egyiket sem bántam meg.

2017. okt. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Van aki nem szeret máshoz alkalmazkodni más rigolyáit elviselni csak azért hogy legyen kivel szexelnie. És egy kapcsolatban bizony erről van szó. Egyik ezt akarja másik azt és egyiknek engednie kell mert különben jön a durci a hiszti a veszekedés a játszmázások sora..Na erre nem mindenki vevő és azt mondja inkább maga ura lesz, és azt csinál és akkor amikor akar,nem fog elszámolással tartozni senkinek.

Van aki hajlik a kompromisszumra enged a nyomásnak mert neki fontosabb a másik jelenléte.Neki megfelelő a társas élet. Meg ugye a társadalom is ezt diktálja,házasság holtodiglan .Igazából természet kérdése ki ilyen ki olyan. Csak sokszor az első típus belekényszeríti magát a második típus szerepébe aztán jönnek a válások a veszekedések a megcsalások..Olyan meg hogy két ember összeillő legyen..hát ahhoz akkora mázli kell hogy jobb inkább lottózni.

2017. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Ha egy átlagos magyar párkapcsolatot nézünk, akkor inkább egyedül. Nagyon jellemző a féltékenység, az állandó gyanakvás, nincs meg a kölcsönös bizalom. Egyik félnek sem érdeke, hogy a másik jobb legyen, ezért inkább visszahozzák egymás, mert félnek, hogy másik fél jobb lesz és egyedül maradnak. Ezt senki sem mondja ki, de attól még így van. Ha viszont találsz egy normális, egészséges életszemleletű embert, akinek vannak céljai az életben az már egy teljesen más dolog. Egy ilyen kapcsolatban érzi magát igazán teljesnek az ember.
2017. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
8# valamit nagyon félreértesz, ha szerinted valaki csak azért akar párkapcsolatot, hogy legyen kivel szexelni, és ezért viseli el a rigolyáit...ha valaki párkapcsolatot keres, akkor nem szexpartnerre vágyik, arra ott van a szexkapcsolatot, alkalmi kapcsolatok, etc. ha valakit SZERETSZ, akkor alkalmazkodsz hozzá, ennyi.
2017. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!