Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan jobb élni? Együtt...

Hogyan jobb élni? Együtt (valakivel) vagy egyedül?

Figyelt kérdés
2017. okt. 4. 17:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem emberenként változó.


Nem is értem, hogy lehet egyedül unatkozni. Emberekkel szoktam unatkozni.

2017. okt. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
10-es ha szeretem ..és akkor ő nyilván nem szeret mert ő nem alkalmazkodik hozzám ,csakis nekem kell mert én szeretem..Így megy ez. Nekem le kell menni kutyába ,csicskába meg kell változnom ,meg kell változtatni az igényeimet mert szeretem,a másiknak meg semmi, mert jön a balhé a játszmázás a "dehátakkornemisszeretsz" szöveg. Pont amit írsz.
2017. okt. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
egyik se jó, sőt élni se jó.
2017. okt. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez inkább szocializációs kérdés, aki egyedül szeret lenni az egyedül lesz vagy távkapcsolatban és tényleg csak kefélni jár el. Aki kapcsolatban szeretne lenni az pedig nem egyedül lesz.
2017. okt. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Most attól függ. Vadidegennel nem akkora buli együtt lakni. A pároddal meg igen.
2017. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha nem tudjuk az egyiket, akkor csak a másik lehet a nyerő mindaddig, amíg ki nem próbáljuk az elsőt.
2017. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
ha olyannal élsz együtt, akivel szeretsz együtt lenni, és ő is veled, akkor együtt. egyébként egyedül jobb.
2017. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Azt olvastam és én is abszolút egyetértek vele:bizonyos értelemben, a legszűkebb lényeget tekintve mindenki egyedül él, egyedül van.
2017. okt. 5. 08:32
 19/19 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen egyedül. Senki nem ér annyit, hogy szívesen kerülgessem a lakásomban, mikor fáradt vagyok és pihenésre, egyedüllétre vágyok.
2017. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!