Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy jobb egyedül?

Miért van az, hogy jobb egyedül?

Figyelt kérdés

Én teljesen jól elvagyok egyedül, nem unatkozok, nem hiányzik senki. Nem vágyok rá, hogy mellettem legyen valaki.

Azt csinálok, amit akarok, és akkor, amikor én akarom. Nem szól bele senki.

Ez normális?


2012. aug. 31. 19:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2012. aug. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 yuda ***** válasza:
80%

Teljesen normális. Különbözőek vagyunk. Nyugodj meg, normális vagy.

Ha pedig változni fog valami, akkor máshogy fogod gondolni. Nem kell ezt túl komplikálni.

2012. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
31%
Valószínűleg most életed ezen szakaszát éled, nem akarsz kötődni, nem akarod hogy befolyásoljanak. Később ez még változni fog ha akarod ha nem... :)
2012. aug. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

igen. én először a családommal laktam, aztán kollégiumban, aztán szobát béreltem lakótársakkal, aztán beleszerettem egy pasiba és összeköltöztünk. nem passzoltunk egymáshoz, szakítottunk és én életemben először béreltem egy saját kis garzont, ami csak az enyém. hát, úgy örültem, mint majom a farkának, hogy egyedül lakom. sokszor azért késtem baráoktól mert nnyira élveztem, h egyedül vagyok. minden érzés megvolt azok közül, amiket te leírtál.


(aztán beleszerettem valakibe,akivel tényleg működik és már nem akarnék ott és egyedül élni. de ez már másik lapra tartozik. a lényeg, h az ember élete korszakokból áll és szinte mindenkinek van egy olyan korszaka, mint mmost neked.)

2012. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Normális, sokfélék vagyunk, és nem minden ember szereti a társaságot, én is mindig jobban szerettem egyedül lenni.
2012. aug. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális. Én is ilyen vagyok.:) Csak ennek a megértésére, a köztársadalom nyomós része még nem érett meg...
2012. aug. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok hozzászólást!

Megnyugodtam egy kicsit, hogy nem vagyok pszichopata :) !

Csak azért kérdeztem, mert mindig azt hallom magam körül embertársaimtól, hogy ekkor meg akkor egyedül voltam és annyira unatkoztam/nem volt jó. Meg általában félnek egyedül maradni.

Nekem meg sosincs ilyen érzésem. Elfoglalom magam akkor is, meg tök jól elvagyok.

2012. aug. 31. 20:25
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Ne is mondd, én már a suliban sem értettem, hogy hogy mondhat valaki olyat, hogy már unta a betegséget, mert unatkozott otthon. Szerintem én még életemben nem unatkoztam, és kerülöm azokat, akik igen.
2012. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Annyira jó, hogy nem vagyok "egyedül" ezzel.

De mos tényleg.

2012. aug. 31. 20:51
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem rendben vagy!


Én sokáig szerettem az egyedül létet, szerettem egyedül lófrálni, várost nézni stb.De sosem voltam magányos.

Lakótárssal lakok, néha még így is egyedül érzem magam. De kétségkívül van előnye, ha egyedül vagy.

Egy idő óta zavar csak a magány, de ez is inkább akkor, amikor színházba szeretnék menni, vagy beszélgetni valakivel, vagy kikérni a véleményét másnak.


Biztos, hogy fog változni, de rajtad is múlik, hogy tudsz -e rajta változtatni.

2012. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!