Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért panaszkodnak az emberek...

Miért panaszkodnak az emberek rosszlétre mikor minden 2. Kocsi az úton audi bmw merci volvo?

Figyelt kérdés
Újonnan vagy használtan veszeik?Én Békéscsabán lakok ez alapjába véve magyarország egyi,ha nem a leggyérebb megyéje,de az autópályán minden második kocsi prémium német vagy svéd,de nem ám e45-ösök hanem q7,x5,x6 a5,a6 stb,akkor miért panaszkodnak hogy nagy a szegénység?Nem értem...

2017. okt. 5. 11:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérlek azért van, mert te minden autót audi bmw merci volvo nak nézel. Más magyarázat nincs.
2017. okt. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Az előbb vallotta be a kérdező, hogy nem tudja a régi autót az újtól megkülönböztetni. Akkor viszont minek tesz fel ilyen kérdéseket?
2017. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez hülyeség, kérlek szépen. Az átlag 10-30 éves középkategóriás, vagy kis autókkal jár, csak ezeket nem veszed észre, mert beleolvadnak a környezetükbe. Egy Mercire, BMW-re, Audira egyből felkapod a fejed, mert erre van vagy most kihegyezve.

A BMW-t egyből kiszúrod, de azt hogy körülötte közben 15 átlag autó is elment, azt nem.

Üdv: Egy csabai Audis

2017. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
38%
és a volvo az hogy a rákba jön ide?
2017. okt. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy a Lancia meg az Alfa. Sehogy. Nem ért a kocsikhoz na, csak okoskodik.
2017. okt. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
Tekintsünk el a tévedés lehetőségétől, s tegyük fel, hogy kérdezőnek igaza van. Akkor a válasz a keresetekben keresendő. Fejlettebb országokban az emberek átlagban a féléves keresetüket tartják reálisnak megkockáztatni autóvásárlásra. Az durván 20000 €. Nálunk ennyi pénzért a többségnek 3 évet kell dolgozni.
2017. okt. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
96%

Nem jártam még Békéscsabán, de ezek szerint az a város gyökeresen eltér minden más hazai településtől.

Én a nyugati határszélen sem látok több BMW-t, mint Suzukit, egy kis matekozás után pedig nem nehéz rájönni, hogy még a 10 éves Suzukikat és a múltból megmaradt Zsigulikat hozzávéve sem fedi le az autók mennyisége a családok mennyiségét, szóval a kérdés meg is van válaszolva.

2017. okt. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Hogy jön ide a Volvo? Ülj bele egy újba és megtudod! Javaslom az XC60-at vagy az XC90-et! Az árából pedig két BMW kijön...
2017. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
18%
Majd felébredsz. Kínai vacak, közel sincs egy prémium márkához.
2017. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
87%
6 éve Volvót vezetek, a 3. van jelenleg, 2 évente újra cserélem. Szerintem életedbe nem kerültél mèg Volvo közelébe, ha kínai vacaknak gondolod. :) Főleg, hogy nem kínai... Nagy úr az irígység... :D
2017. okt. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!