Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van bárminemű...

Mi értelme van bárminemű emberi kapcsolatnak, ha úgyis véget érnek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Végül is, minek élni, ha úgyis megdöglünk egyszer.
2017. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Miért kellene véget érnie?
2017. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Mert míg véget nem ér, addig örömöt okoz? És ha véget ér, utána is gondolhatsz rá jó szívvel. Minden azon múlik, magadban hogyan rendezed el a dolgot.
2017. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mivel az emberek átverik, megunják egymást, sokszor csak játszadoznak, hazudnak.
2017. okt. 5. 12:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Akarsz róla beszélni?
2017. okt. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#3 Ha sok ilyen helyzet adódik, akkor az a kevés "öröm" az elmúlás után nem tölti el őket jóleső érzéssel. Valamint akkor mi értelme volt kis ideig megtapasztalni őket, ha úgyse tartanak "örökké"? #5 Nem szeretnék.
2017. okt. 5. 12:42
 7/19 anonim ***** válasza:
95%

Mert az ember társas lény. Viszont én magányos farkas típusként értem miről beszélsz. Szakításom után hasonló gondolatok foglalkoztattak de szerencsére jött a vőlegényem és semmiért oda nem adnám. Tudom hogy tőle csak a halál választhat el leghamarabb.

A családi kapcsolataim olyanok hogy semmit sem érnek. Baráti kapcsolatom nincs senkivel, mert szándékosan távol tartom magam az egésztől. Nem bírom a megjátszást és a képmutatást úgyhogy inkább kimaradok ebből. Örülnék ha nem kéne de nem tálaltam senkit akivel őszintén kölcsönösen el tudjuk viselni egymást mindenféle álarc nélkül.

Te is élhetsz így, de nem túl vidám, csak máshogy nekem nem megy.

2017. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Ige, van is buddhizmusban egy olyan alaptétel, hogy minden emberi kapcsolatból szenvedés fakad. Sajnos én is tapasztaltam ezt, de enélkül sivár lenne az élet.
2017. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Tenni kell érte és akkor nem ér véget. :)
2017. okt. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Pont ez adja a probléma gyökerét. Nem minden ember befogadó, hiába teszünk érte, ha a másik fél elutasít.
2017. okt. 5. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!