Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez normális vagy csak én...

Ez normális vagy csak én reagálom túl? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A mai napon voltam a barátoméknál. Az apukája autószerelő pont abban a szalonban, ahol mi is vettük régen az autónkat (vizsgáztatnak is ott autókat). A barátom apukája mutogatta a képeket a telefonján egy kismadárról, majd megláttam a fotók között az autónkat hátulról lefotózva (rajta a rendszámmal). Fel is kiáltott az apukája, hogy “jaj” és gyors továbblépett. Nem tudtam mire vélni a dolgot, de éreztem, hogy elég kellemetlen volt nekem (is). Később megérdeklődtem a barátomnál, hogy ez mi is volt, de elaltatott annyival, hogy felvetette az apukájának, talán ő műszakiztatta a kocsinkat és csak ezt nézte meg. Lehet, hogy ez az igazság (és csak én reagálom túl), de ezt elmondtam volna nekik nyomozgatád nélkül. Ez nornális? Mert nekem nagyon nagyon fura és nagyon idiótán érzem magam most...
2017. okt. 7. 03:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura, a barátod válasza is gyanús, ennek ellenére ne kattogd túl, ha ekkora balfék a csávó, hogy véletlen megmutatja neked a képet, akkor biztosan nem tud komolyabb nyomozásokat lefolytatni.
2017. okt. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ertem ez amugy miert problema...
2017. okt. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem az hogy probléma csak elég fura volt és nem tudom mire vélni ezért nem tudtam eldönteni hogy csak nekem fura vagy tényleg az
2017. okt. 7. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!