Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy ez rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ez rosszul esik? A barátomnak tetszhet az a lány, vagy csak én reagálom ezt túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Régóta nem szimpatikus valami. A barátommal 1 éve vagyunk együtt, és minden oké köztünk de már kezdek önmagamban elbizonytalanodni, hogy valóban én meg így jó vagyok e. Nem szeretném azt hogy kikacsingatna a kapcsolatból. Szexuális téren is mindent megadok, igyekszek szexi lenni, gondoskodó bnő vagyok igyekszek csinos lenni neki mindig, de belefáradok abba hogy nekem azon kelljen kattogni hogy vajon más is tetszik e neki. Ami tudom normális, h a fiúknak meg megtetszenek lányok, meg a szép látványra nem mondják h nem jó. Az a lényeg hogx van egy csaj X, akit egy jó 3 hónapja ismertek meg a bartátomék pontosabban egy kocsmázáson, és y haverja aki szingli ráhajtott erre a csajra, a csaj meg húzta az agyát. Nos ez a csaj egy tök szép lány, nem rbancosan öltözik viszont a viselkedése a kihívó. Tipikusan olyan hogy vadidegenekkel lepacsizik, teszi a fejét, h mekkora laza, meg már én is találkoztam vele, velem is egyből de azt közölte h neki nincsenek csaj barátai ő a fiúkkal barátkozik, legjobb barátja is fiú emrt velük jobban megérteti magát. Meg h ő nem szeretne most kapcsolatot blablabla, mert "összetörte valaki a szívét", de közbe Y havernek húzta a fejét, bele ülögetett az ölébe meg úgy tette magát. Nem tudom hogy mondjam ezt el, de nyilván ezv tetszik a fiúknak, hogy feltűnősködik, meg beleülöget az ülökbe (barátoméba nem), meg erőszakosan itatott mindenkit piával, meg az hogy ő fiúkkal milyen jól kijön tök laza velük, gondolom h ez a pasiknak bejön de ez nekem nem volt szimpi. Pláne h a barátom előtt mondta h képzeljem el milyen jó lehet 3masba csinálni. Na az már kész volt. És hogyne tetszene egy ilyen gondolat mind3en pasinak,? Még a barátomnak is? És utána csomó társasági esemányrte hívták a csajt, érdekes módon, a csajnak a társaságból egy csaj se az ismerőse csak a barátomék és vmilyen szinten azt érzem h nem csak y havernak de a barátomnak is tette a fejét, és mivel szép lány és a barátom szerint kvajó arc, én azt érzem tetszik neki én meg kezdem nagyon szarul érezni magam. Nem csak ez.. barátom is idén kezdte az egyetemet meg én is, erre a csaj meg az évfolyamtársa.. fiús suliba jár. Meg a csaj kirakott egy új profilképet amin nagyon szép tényleg elismerem, irigy lettem és persze a barátom belájkolta. Én meg kitettem múltkor magamról egy képet (tök ritkán teszek ki) és nem lájkolta be. Jó nem a lájkok számitanak de vhol ez tök szarul esik.És nem tudom h kérdezzek e rá mert tuti balhé lenne, meg én lennék nevetséges h féltékenykedek. Csak nemtomh van e alapja mert a barátomnak több csaj haverja is van csak nemtom lehet h neki is tetszett h a csaj ilyen "elérhetetlenné" teszi magát miközben játsza a fejét..

Jogosan esik ez rosszul, vagy szerintetek?

19L


2016. dec. 12. 10:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocsánat elfelejtettem hozzátenni, hogy néha ha véletlenül odapillantok a barátom telójára látom hogy beszélgetnek. És nem értem miért..:D persze a barátom más csajokkal is beszél, haverokkal meg elvileg ez is ilyen havercsaj de annyira zavaró ez az egész. de barátom állítása szerint y haverjával kb legjobb barátok lettek és folyamatosan tartják a kapcsolatot. nem értem az egészet de rosszul esik h beszélnek.
2016. dec. 12. 10:14
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jogos, hogy zavar ez a lány. Próbáltad ezt neki már elmondani?
2016. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Sunshinedoll ***** válasza:
92%

OMGde utálom az ilyen csajokat :D Ha a barátod előtt hivalkodik, mikor ott vagy, szólj rá szépen, hogy anyukám, találd meg a helyed, vagy én megmutatom neked :D

Vagy szimatolj körbe és közöld vele, hogy "elég kétségbeesett szag árad belőled" :D De addig amíg a barátoddal nem flörtöl vagy ilyesmi, nem igazán van okod beleszólni, max távolról utálhatod :D


Sok ilyen csaj van, de tudd ezekről, hogy baromi féltékenyek és önbizalom hiányosak, ezért van szükségük a pasik megerősítésére. Inkább szánni, mint irigyelni való az ilyen tag. Az ilyenek minden pasival egyformák, mert az egyetlen dolog, ami alapján eldöntik, ki az, akikkel barátkoznak az az, hogy az illetőnek van-e farka, vagy nem. Az összes önbecsülésüket onnan nyerik, hogy a pasik bírják-e vagy nem, baromi stresszes élet lehet, meg hát elég kétségbeesett is.

Figyelj, ha valóban a pasiddal flörtölget meg célozgat, míg ott vagy, akkor nyugodtan megszólhatod és leállíthatod, mert rád nézve tiszteletlen az, amit csinál, meg hát alapból totál gáz. A pasid meg ne háborogjon, ha esetleg neked az ilyesmi rosszul esik, fordított esetben ő sem örülne ennek, ebben biztos vagyok.

2016. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nekem amikor a barátom egyik barátja (szintén foglalt) kb ugyanezeket mondta rólam, hogy nagy arc vagyok, meg pacsiztak mikor összejöttünk, hogy de jó nőt szedett össze, még én éreztem magam szarul... valahogy mindig az volt az érzésem, hogy a barátnője sejti, vagy ezért meg fog utálni, nem tudom. Utálom ezeket a selejtes ribiket, mint akiről írsz:D Mondjuk lehet, hogy csak szerinted annyira szép, mindenesetre a látványos féltékenykedéssel csak rosszabbat teszel, ez tuti, szóval azt majd mindenképpen kerüld el. Nem tudom a barátod mennyire féltékeny típus, nem azt ajánlom, hogy tedd féltékennyé, de azért érezze valahogy, hogy te is kellenél másoknak és jobb, ha veled is foglalkozik.
2016. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igazad van,hogy nem tetszik a helyzet.

Viszont én nem nagyon szólnék semmit.Ha a barátodnak is tetszik a csaj és "vinni" lehet,akkor jobban jársz,ha most kiderül,nem húzzátok egymás idejét még évekig.

Nekem nagyon úgy jön le a leírás alapján,hogy imponál neki a csaj viselkedése és talán tetszik is neki, meg ugye beszélgetnek a hátad mögött is. De tényleg úgy gondolom,hogy ne csinálj semmit.Ha most elmondod neki,hogy mi bajod van és ne adj isten eltiltod a csajtól,azzal nem oldasz meg semmit,lesz majd más ilyen nő az évek során.Akkor megint izgulhatsz,hogy mi lesz.

Hagyd így,ne szólj semmit,legyen ez egy fajta próba,hogy mit csinál.Ha a csaj ilyen,úgyis el fogja hívni randira a barátod vagy rányomul.Ha a barátod leállítja és elmondja neked,az nagyon jó, megerősödhet a bizalmad iránta.

De ha lelép a csajjal,még az is jó,legalább kiderült,hogy milyen és nem kell rá több időt fecsérelni.

Fiatalok vagytok,bulik,egyetem stb.Lehet,hogy ennek itt lesz a vége, nem tűnik túl komolynak a barátod.

Az ilyen csajok sajnos mindenhol ott vannak, de egy normális,hűséges férfit nem fog tudni elvinni egy ilyen nő sem.

2016. dec. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Utolsónak van igaza. Nem volt sok emberrel dolgom, igyekeztem normális emberekkel kezdeni, mégis javarészt ugyanilyenek voltak. Azt hittem, hogy minden tökéletes, aztán jött a pofára esés... a mostani barátom meg a falra mászik ezektől a lányoktól és egy percig sem félek, hogy bárki meg tudná érinteni, annyira szeret és annyira csak engem lát. Pedig nem friss kapcsolat már. De emlékszem, hogy az előtte lévő exem is eleinte normális volt, aztán kb 1-1,5 év után hasonlóan kezdett viselkedni, mint a te barátod. Nem csalt meg, de kikacsintgatott, ami persze utólag derült ki. Nem túl önbizalomnövelő.
2016. dec. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Normális, ha rosszul esik, de itt nem neked kell lépni, hanem a pasidnak.

Ha tudja, hogy téged zavar, hogy a csajjal írogatnak egymásnak, meg ott vergődik neki, és még nem állította le, akkor felesleges tovább erőlködnöd.

Tanuld meg, hogy mikor kell emelt fővel távozni!


Aztán majd kaparja még a küszöbödet a pasi, ha a másik csajnak mégse kell (annyira), körülötted meg más pasi döngicsél.

2016. dec. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is teljesen jogosan zavar, én sem vagyok oda az ilyen lányokért, de ezt a csajt a barátodnak kell/kellene leállítania, ha ő ezt nem teszi meg, akkor te nem sok mindent tehetsz. Esetleg finoman jelezhetnéd neki a problémádat, de ne rendezz nagy féltékenységi jelenetet, mert akkor biztos, hogy te leszel a hisztis házisárkány, még úgyis, hogy teljes mértékben igazad van.
2016. dec. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy jogosan esik rosszul. De én úgy érezném, hogy régen rossz, ha egy olyan férfival vagyok, akit lázba tud hozni ez a nőtípus, pláne úgy, hogy ott vagyok neki én. Az hogy laza, fiús, szerintem teljesen oké. De a többi nem, pl. hogy csinálnák-e hármasban, és antipatikus viselkedés, hogy ő nem akar fiút de nyomul mindenkire.
2016. dec. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem, én nagyon ki lennék bukva egy ilyenen. Azért ebbe bele szoktak fáradni, pár hónap és le fog lépni, mert előadja itt magát, aztán mind kiábrándul belőle meg besokall a sok hülyeségétől. Nem akar szerintem semmit a pasidtól, csak annyit, amennyit mindegyiktől, hogy ájuljon el tőle, hogy mekkora jó arc. A féltékenységnek semmi oka, a pasid egy ilyen csajjal valószínűleg nem akarna együtt lenni, képzeld el, milyen lehet pasiként ezt végigasszisztálni, hogy a barátnőd ennyire "nyitott" mindenki felé. Rémálom. Ezt ők is tudják.
2016. dec. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!