Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek csak en reagalom...

Szerintetek csak en reagalom tul vagy ez tenyleg nem normalis?

Figyelt kérdés
A ferjem nagyon keveset foglalkozik a 9-honapos kislanyunk.Szinte nem is veszi fel nem jatszik vele.Tapszeres igy aztis kulon kell eokesziteni.Nehezebb mintha szoptatnam es abba se segit.Az a kifogasa hogy faradt mert sokat dolgozik ezt valahol meg is tudom erteni.Csak azert elegge furcsa hogy ez miatt semmiben nem segit a kicsi korul.Kivancsi lennek mas-is van-e ilyen helyzetben illetve hogy mit tennetek egy ilyen hekyzetben Ez miatt rengeteg vitsa is van kozottunk es elegge megromlott a kapcsolatunkm
2017. aug. 31. 12:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Attól függ, mennyit dolgozik. De akármennyit, egy-egy percre azért felvehetné.
2017. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%

Lehet hogy csak nem tud vele még mit kezdeni..

Persze ettől még igyekezhetne sokkal jobban.

2017. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Igen, segithetne, de azt nem mondd hogy tapszert osszekeverni nehezebb mint a szoptatas. Enyem is azon volt. Egyik karomban a baba volt, masikkal csinaltam, raztam ossze a tapszeres vizet. Mi van benne olyan nehez?
2017. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Soha nem veszi fel? Vagy azért foglalkozik vele, csak te érzed kevésnek?

Mit csinál a párod otthon? Csak néz ki a fejéből? Vagy nincs is szabadideje, annyit dolgozik?

2017. aug. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Én is valamennyire olyan vagyok, mint a párod, ezért nem is akartam gyereket, és nincs is. De most már párom sincs, amolyan magányos farkasként élek.
2017. aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
62%

Egyrészt nem tudjuk mennyit dolgozik pontosan és mit, természetesen.

A másik az, hogy ha munka után hazamegy, mit csinál általában.

A harmadik, lehet, hogy egyszerűen fogalma sincsen, hogyan kell egy ilyen idős gyerekkel bánni. Ha ez lenne a helyzet, akkor türelmesen be kell vezetned a babák világába. Lépésről lépésre elmondani és megmutatni neki mindent, mit kell csinálni. Lehet, hogy pl nem tudja, hogyan kell helyesen felemelni anélkül, hogy túl szorosan fogná. Akkor mutasd meg neki, mondd el neki, ha kell többször is. Neked ez gyerekmunkának tűnhet, hiszen a 9 hónap alatt te vagy vele mindennap, de ha sosem csinált ilyet (ami azért szomorú lenne azért), akkor neki ez olyan kihívást jelent, mintha te etetés közben éppen a kasszánál fizetnél.

2017. aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Ezt meg a terhesseg elott meg kellett volna beszelni, hogy nem fog segiteni semmiben. Ez a legnagyobb kamu hogy faradt, inkabb nincs kedve
2017. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%

Arra nem gondoltál, hogy férjed még nem akart volna gyereket, csak te ráerőltetted?

Így nem csoda, ha nincsen kedve bébiszitterkedni.


Amúgy ennyi információból, semmit nem tudva a férj munkájáról, semmit nem tudunk neked mondani.

2017. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Ha nem foglalkozik a saját gyerekével, akkor nem szereti. Ezen nincs mit ragozni.


Ő akarta a gyereket vagy te és ő rábólintott?


Kb. 2 év múlva már elváltak lesztek, borítékolom.

2017. aug. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
43%
Gondolom becsúszott baba, vagy rábeszélted... Stabil kapcsolatban, tervezett gyereknél ilyen aligha fordul elő. Olyan nincs, hogy évekig nem veszed észre, hogy a férjed milyen ember... Előbb kellett volna gondolkodni.
2017. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!