Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudtok mondani valami ciki...

Jonkedli kérdése:

Tudtok mondani valami ciki wc-s történetet?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Az iskolában rámjött a fosás.Szerencsére második órán el kellett mennie a tanárnak,így elmentem szarni a sulis wc-be.Rá 2 órára menni akartam hugyozni,de nem lehetett bemenni,mert ömlött a víz a wc-ből,a takarító nő nem engedett be.Akkorát szartam,hogy eldurrant a cső.
2017. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyik reggel mentem volna suliba, minden rendben ment amíg el nem kezdett kegyetlenül görcsölni a hasam a 85-ös buszon. Tudni kell, hogy az előtte lévő napon thai kaját vacsiztam abból is a legfűszeresebbet. Szóval pattanok le a buszról és rohanok a köki terminálba, mint egy barom mert akkor már azt éreztem, hogy mindjárt be$zarok. Sikerült kihúznom a wc-ig de ott csak elkezdődtek a kínok xD Hát nem akarom részletezni de már imádkoztam, hogy legyen vége. Természetesen elkéstem iskolából és kérdezték is, hogy miért... 😂😂😅
2017. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%
amikor az iphone-t beleejti az ember, bár velem nem esett még meg, vagy bármilyen telefont.
2017. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1* bementem egy wc-re, ahol már volt egy hosszú "kábel". Lehúzni nem lehetett. Elrendeztem a saját kis dolgomat, továbbra sem megy le. Megyek kifelé, a következő vendég egy kopasz, megtermett ember volt. Mondom spuri, nehogy azt gondolja már, hogy én hagytam ott.
2017. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!