Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám ezt elmagyarázni...

Hogy tudnám ezt elmagyarázni a tesitanáromnak?

Figyelt kérdés

Szóval,most lettem kilencedikes,és az új tesitanárunk rendesen elkezdett órát tartani(nem úgy,mint általánosban)...aminek örülök,hiszen futunk,mozgunk,és én azt imádom...

Csak az a gondom,hogy ennek van egy torna része...

És,tudom,hogy hülyeségnek tűnik,de képtelen vagyok bukfencezni,fejenállni stb...

Mármint,tudom,hogy kell,de...amikor már ott támasztom a fejem,hogy átforduljak....egyszerűen nem vagyok rá képes.

Az általános iskolában csak az egész osztály előtt kellett megszégyenítenem magamat azzal,hogy idegességemben elbőgtem magam...azóta kíméltek az ilyenektől.

És én bármit csinálnék helyette...akár egész órán futnék,vagy akármi,csak ne kelljen megpróbálnom...


Valaki ugyanilyen gondokkal? Valami tanács?


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 10. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
gyakorold otthon, tanuld meg, mert nem fognak veled kivételezni, és akkor marad a lebőgés.
2017. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Én 7.es vagyok és kaptunk egy új tesitanárt de az a jó hogy ha megjön ő megengedi hogy labdahajítást meg ilyeneket csináljunk ☺ ilyenekből kéri a lányokat mert mindenkinek máskor jön meg :)
2017. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd el a tesitanárnak, hogy mi van. Az is a munkája része, hogy az ilyen helyzetekre kitalálja a legkevésbé fájdalmas megoldást.

Egyébként nem kell azt hinned, hogy egyedül vagy ezzel! Nagyon sokan ugyanígy érkeznek középiskolába, látott ő már ilyet, úgyhogy tudni fogja, hogy hogy segítsen.

2017. okt. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. okt. 15. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!