Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 23 eves F...

Szerintetek ha 23 eves F vagyok az ciki vagy különc dolognak számít ha nincs komoly barátnőm es valahogy nem is foglalkoztat nagyon a dolog?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 23:45
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nekem igazából eddig sem volt kapcsolatom de valahogy nem is hiányzik csak úgy érzem ki lógok a sorból
2017. okt. 13. 01:09
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szimplán csak szabadságkedvelő vagy!

Akik nagyon vágynak a személyi szabadságra,azoknak a párkapcsolat egy börtön.


Mindent együtt csinálni,a másikhoz igazodni,stb.


Alapvetően bizonyos szinten alkalmazkodnunk kell.Pl munkahelyen kénytelen vagy,a megélhetésért.


Viszont a magánéletét mindenki úgy alakítja,ahogy akarja.Sokaknak nem kell otthonra még plusz egy kötöttség,pláne ha a másik fél teljesen kapcsolatfüggő.


Mikor meg ilyen kérdéseket látok,hogy "menni kell az anyósékhoz kötelező családi ebédre",a falra tudnék mászni:D

2017. okt. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Ebben van valami az ilyrn dolgoktól en is ki vagyok :D
2017. okt. 13. 01:23
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Persze,kilógsz a sorból!

A média,a társadalom mindenhol azt löki az arcodba,ha egyedül vagy,akkor lemaradsz valamiről,lúzer vagy,nincs teljes életed.

Vagy ha felnézel facebookra és látod,hogy az ismerőseid ilyen-olyan családi képeket osztanak meg,akkor furán érzed magad!

De jusson eszedbe,hogy a látszat sokszor csal!

Azok a képek,nem biztosan őszintén,mosolyogni mindenki tud egy kép kedvéért.

Ezt akkor éreztem először,amikor pár éve unokatesómék Karácsonykor eljöttek hozzánk és kb semmi extra nem történt,csak beszélgettünk egy kicsit,de akkor megfogtak,és a kezeükbe vettek valamilyen italos poharat,beállított képek,túlzott mosolygás,mintha olyan lett volna a hangulat,egy hazugság volt az egész,hogy mások azt higgyék,te milyen jól érzed magad,micsoda fergeteges kalandban van részed.


A veszekedésekről,konfliktusokról persze senki nem posztol semmit,mert a gyengeséget nem szeretik beismerni az emberek.


Na meg nehogy azt hidd,hogy mindenki totál önszántából,érdek nélkül van kapcsolatban.Sok párnál az egyik sokkal jobban szereti a másikat,vagy jobban ragaszkodik.

Olyat is ismerek,ahol a nő azért van együtt a pasival,mert nincs lakása,nem tudna hol élni.

Olyat is,ahol egészségügyi okokból rászorul valakire,stb.


Szóval sok a kényszer- és érdekkapcsolat.

Nem olyan boldogok,mint amennyire mutatják.

2017. okt. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Ebben az erdekkapcsolatban is van balami nekem is fel dobták már hogy szedjek össze egy lányt mert hogy könnyebb lenne albit fizetni meg egy egészségügyi problémámat is könnyebben ki fizetném de ez nem én vagyok
2017. okt. 13. 01:30
 16/27 anonim ***** válasza:
16%

A párkapcsolat nagyon egyszerű a képlete, az egyik fél a rab, a másik fél a börtönőr.

Ki akar így élni? Köszi, nem kérek belőle. Engem senki se rabosítson.

2017. okt. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Nőkből/csajokból igen nagy százalék azért van kapcsolatban, mert kapcsolatfüggő...pasikból/férfiakból sok van, aki azért mert működik a "mertazarendje" jah meg a "kis tejért az egész tehenet hazavisszük" dolog is :)
2017. okt. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. 5 éve ért véget egy kapcsolat, és azóta nem foglalkoztat a téma. Annak semmi értelme, hogy olyannal legyél együtt akivel nincs teljes összhang, de legalábbis nem kell hatalmas áldozatokat hozni napi szinten. Amikor meg valaki csak azért ugrál egyik párról a másikra csak hogy legyen valakije, nem hinném hogy egészséges elmére utal.
2017. okt. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

mai szoval elve en elegge "kapcsolatfuggo" vagyok, megsem volt meg soha senkim huzamosabb ideig, mert amig nem talalom meg valakiben a megfelelo tarsat, nem is fogok elkotelezodni mellette. nem az a tipus vagyok, aki csak azert belemegy egy kapcsolatba, hogy legyen valakije, pedig nekem elhiheted, k vara maganyos vagyok, miota az eszemet tudom, es hat sz r ez igy nap mint nap... de akkor se fogom becsapni se a masikat, se magamat, mert annak semmi ertelme. az egyedulletnel tenyleg csak a tarsas magany a rosszabb. egyebkent szerintem az emberek tobbsege azert nem akar egyre inkabb senkit maga melle, mert hibas kep alakult ki a fejukben a parkapcsolatokrol. ahogy elottem irtak sokan, bortonnek tekintik. valoban borton, ha olyannal vagy, akit nem szeretsz, de egy szerelemmel teli kapcsolat mindennel szebb dolog. mas kerdes, hogy ilyet k va nehez talalni, mert nagyon ritka, es igen, sokan tenyleg csak erdekbol vannak valaki mellett.. de azert van ellenpelda is, csak sajnos nem mindenki szerencses, hogy (hamar) megtalalja :/

19/L

2017. okt. 13. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Bihar Valatonon ***** válasza:
77%
Azért van egy jelentős százalékú átverési faktor a dologban. Ahol lehet az bármelyik nem képviselője, de rendszeres sok esetben az ön és a másik átverése...amikor a nagy szerelemre való hivatkozás van, de mégis az a vége, hogy jön az hogy mindkét fél radikálisan megváltozik a baráti kör meg egyéb dolgok szemszögében. Nálam is volt már nem is egy alkalom mivel elzárkózva nem voltam, és nem is vagyok a kapcsolati kezdeményezésről, ha a másik fél legalább egy kis önállóságot mutat abban, hogy neki is van külön élete, de mindig az volt a vége, hogy mivel én nagyon szeretem az éjjeli bagoly életmódot, és ezen alapesetben nem is szeretné azért változtatni, mert ez valakinek nem tetszik. De már belefutottam igen szépen volt aki ezt tudta, és volt aki csak akkor tudta meg, hogy elkezdett szép módszeresen vagy csak utalni rá, de volt akinek kiült az arcára meg az egész kis monológjába az, hogy ha ez neki nem szimpatikus meg mégis milyen élet az?! Sosem értettem ezt....engem ez sosem akadályozott meg semmiben, ha dolgom van simán átéjszakázás után is felkelek időben, vagy le sem fekszem. De rengeteg ilyen dolog van amiben látok "párjelölteket", vagy párokat olyan fölös egyezkedésekbe, alkudozásokba merülni, hogy egyszerűen röhejes....
2017. okt. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!