Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha 23 eves F...

Szerintetek ha 23 eves F vagyok az ciki vagy különc dolognak számít ha nincs komoly barátnőm es valahogy nem is foglalkoztat nagyon a dolog?

Figyelt kérdés

2017. okt. 12. 23:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat szerintwm ebből egy tök érdekes beszélgetés alakult ki ment a zöld pacsi mindenkinek ;)
2017. okt. 13. 08:49
 22/27 anonim ***** válasza:

Éjszakai bagoly.

Hát igen,már az is eltér a normától.És sokan nem tudnak vele azonosulni,vagy elfogadni.


De olyan párt is láttam,ahol együtt kellett menni aludni,ha az egyik 10.kor volt álmos,akkor a mások is menjen 10-kor aludni."Nem jössz aludni?".

Ha azt válaszolod,hogy nem,akkor óriási patália.


De nálam eleve ott a gond,hogy egy ágyban,de még csak egy szobában sem aludnék senkivel.

A legideálisabb ha még a lakás sem egy:D


Őszintén max akkor lennék benne valamilyen kapcsolatban,ha nem kellene együtt élni az illetővel.

De még lehet akkor is nyűg lenne.


Az én szokásaimat ne akarja senki megváltoztatni,vagy leszoktatni erről-arról.

Én alkalmazkodó vagyok és toleráns,de a legtöbb ember a maga képére akar formálni.

2017. okt. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Teljes értekben egyet értek :D
2017. okt. 13. 10:52
 24/27 anonim ***** válasza:
Voltam szerető,nagy ő,kaland...és már engem sem izgat a komoly kapcsolat de mindig molesztálnak hogy nincs senkim.Megértem a kérdésed.Nem ciki ez van és kész.Vagyunk szerintem páran.
2017. okt. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Nem mindegy hogy komoly barátnőd nincs vagy egyáltalán nincs. Ha neked csak ilyen "futó" kapcsolataid vannak azzal nincs gond hisz még nem találtad meg az igazit. Viszont ha 23 évesen egyáltalán nincs, sosem volt és úgyérzed nem tudsz a nők felé nyitni mert valami kimaradt az életedből akkor az baj. Ez esetben kell elkezdened ismerkedni.
2017. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 LCMC válasza:
Picit gondolom furcsa neked hogy ezt egy 13 eves kis szartol halod De 23 eves vagy eld az eleted szorakozz es nem ciki hogy nemvolt komojabb kapcsolatod es en se ertem hogy minek komoly kapcsolat az embernek lehet hogy ezt csak azert nem ertem mert meg gyerek vagyok na mindegy en csak mondom eld az eted szorakozz
2018. febr. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 LCMC válasza:
Es amugyis nem az szamit hogy hany ev van az eletedve hanem hogy hany elet van az eveidbe
2018. febr. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!