Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg egy ilyen...

Mennyire éri meg egy ilyen férfival foglalkozni?

Figyelt kérdés
Azt állítja hogy ő csak a külsőt nézi egy nőnél. Látott képeken, és szerinte szép vagyok. Viszont azt írta 75%-ban tetszem neki. Megírtam neki hogy én tudok főzni, erre azt írta, hogy legalább lesz egy asszony a konyhában. Meg azt állítja, hogy csak én érdeklem őt, egész nap rám gondol. Meg volt már úgy azt írta zavarom, miközben ő ír mindig rám, és még hívogat is hogy menjek Facebookra. Volt egy lány, akivel randizott, és állítása szerint, már az első randin elvárta, hogy ő fizessen mindent. Meg percre pontosan megkérdezi ha megyek valahova hogy mettől meddig leszek oda. Meg önmagát fényezi, hogy ő egy jó ember, és ahol él ott tiszteletnek és népszerűségnek örvend. Meg ő még egy nőt sem mutatott be a szüleinek, mert eddig egy lány se volt rá érdemes, és mit szólnának hozzá a szomszédok.
2017. okt. 14. 08:00
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Jogod van hülyének lenni.
2017. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem tudod te is a választ. A pasas egy segglyuk. Klinikai eset.
2017. okt. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Egyetlen percet sem pazarolnék rá.Te se tedd!
2017. okt. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Ezek ilyen kiragadott félmondatoknak tűnnek, a szövegkörnyezetet meg nem ismerjük, de ha koüolyabbat terveznél vele, akkor szerintem inkább hagyd a fenébe, nyilván nem úgy ismerkednek a férfiak, hogy 75%-ban bejössz, meg egyéb tahó beszólások, ő sem vesz téged komolyan.
2017. okt. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus hulye gyerek. Most ferfit keresel vagy szorakozol?
2017. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
48%
Meghívatnám magam egy steakre aztán lekoptatnám, és még bűntudatom se lenne :D
2017. okt. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyet le se kakkantanám...
2017. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi van, idetalált valahonnan a szóban forgó elmeroggyant, és lehúzta a válaszokat? :D
2017. okt. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szószerint kellene idézni őt, mert (indoklás) a tartalom-átadásból nehéz helyes profilt alkottni.


Olyanokra gondolok pl. ,mert (én), jó ember vagyok...,de (én) jó ember vagyok.

Az ilyen "apróságok" is fontos tényező.


Pl. Ha azt írja:"...,mert téged rövid pórázon kell tartani. :)"


Ezt úgy értsd:rövid pórázon foglak tartani.


Megint mást jelent így:...,de téged rövid pórázon kell tartani.


Ezt úgy értsd: mérget vehetsz rá, pórázon foglak tartani.


Lehet, hogy senkivel sem randizott, mert csóró lúzer, ahhoz anyagilag, de neked előadja, amivel csak azt mondja neked: ne se számíts, arra hogy fizetek az első randin.


Továbbá, ha valaki jó ember, akkor mi értelme van ezt hangsúlyozni, ez kb. Olyan, amikor valaki azt állítja magáról: Én okos ember vagyok!


Az ilyen kijelentés inkább vicces, mint okos.

2017. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!