Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudom berakni a bőröndö...

Hogyan tudom berakni a bőröndömet a busz alsó tárolójába? Ez hogy működik? (sose csináltam még)

Figyelt kérdés
?
2017. okt. 14. 13:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nyugi, nagyobb távolsági buszokon általában úgy megy, hogy ott álltok már x percel előbb, busz begördül az indulási idő előtt kb. 10-15 perccel, sofőr leszáll, kinyitja a csomagtartókat, majd felszáll, és elkezdi felengedni az embereket a buszra. Ha eljön az indulási idő, és az utolsó ember is felszállt, akkor a sofőr leszáll és becsukja az ajtót. Szóval valószínűleg senkinek nem is kell majd szólnod :)

Kisebb, "minden bokorban megáll" járatoknál pedig ne félj szólni akár a sofőrnek, akár egy másik csomaggal várakozó utasnak, hogy először utazol, nem tudod, hol nyílik. Régen nagyon sokat utaztam (Eger-Budapest táv minden hétvégén), és pozitívan csalódtam az emberekben.

Sok sikert :)

2017. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!