Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok pár tömött buszon?...

Ti voltatok pár tömött buszon? Hogy bírtátok ki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! nem rég volánbusszal utaztam és alig fértünk fel a buszra..a sofőr is mondta hogy máskor ennél nagyobb busz szokott lenni a vonalon..ti hogy élitek meg ha annyira zsúfolt a busz hogy éppen hogy fel fértek? én hozzáteszem nem igazán bírtam..

2017. jún. 3. 10:14
 1/8 A kérdező kommentje:
voltatok már*
2017. jún. 3. 10:14
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
tfw csúcsidőben egy, ne adj Isten mindjárt kettő kiránduló csoport felszáll a 8-as buszra Nyíregyházán, amikor már eleve nélkülük is alig van hely, priceless
2017. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egszer annyira tömve volt a busz, hogy 2 embert ott kellett hagyni a buszmegállóban mert egyszerűen nem fért fel több ember a buszra, na és így volánon 40 percet utaztunk :)
2017. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor volt alkalmam ezt a helyzetet átélni. Sajnos eleve nem is viselem jól a tömeget. Ilyenkor igyekszem másra gondolni, például arra, hogy valahol teljesen máshol vagyok, fantáziálok, ilyesmi. Lehetőség szerint még a szememet is becsukom. Persze teljesen nem zárom ki a külvilágot, nem is zárhatom, mert jó, ha figyelek, ki merre igyekszik, esetleg tolakszik, mikor kell arrébb lépnem, hogy kényelmesebben legyünk és persze arra, hogy mikor jön már végre az én megállóm.
2017. jún. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan is volt, hogy a harmadik(!) buszt kellett megvárnom mert az első kettő annyira tömött volt, hogy fizikai képtelenség volt fölférni. Villamossal is volt már hasonló.
2017. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellemes, főleg ha állni kell, ilyenkor ünnepnapokon amúgy is többen utaznak, ez velejáró.
2017. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer volt velem ilyen, de nagyon szörnyű volt, azt hittem meghalok, enyhén klausztofóbiás is vagyok, szóval képzelhetedm azt hittem megfulladok... szóval azóta inkább elmegyek egy korábbi busszal.
2017. jún. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehezen.Ezért mostanában elkezdem biciklivel dolgozni járni.Igaz,hogy le kell tekernem naponta 50 kilómétert.De még így is jobb mint azon a zsúfolt,levegőtlen buszon utazni..
2017. jún. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!