Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy nő talpig sminkben edz?

Figyelt kérdés
Szempillaspirál, szemhéjtus, szemfesték, rúzs. Csak szerintem nevetséges?

2017. okt. 14. 19:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Az, hogy hulye. Par ev alatt ugy tonkre megy a bore, hogy a jo isten se teszi rendbe. Foleg, ha normalisan edz, akkor izzad is es szanaszet folyik a fejen a smink.
2017. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nem szokott lefolyni neki. Úgyhogy vagy nem izzad vagy baromi drága smink lehet. :D
2017. okt. 14. 19:25
 3/13 A kérdező kommentje:
Elég nagydarab, sok gyakorlatot nem bír végigcsinálni. Csodálkoznék, ha nem izzadna.
2017. okt. 14. 19:28
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, ő már vagy 45 éves. Neki is mindig cicásra van kifestve a szeme, de sosem kenődik el.

Nemrég megtudtam, hogy tetoválás. :DD

2017. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Egészségére.
2017. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

Az, hogy semmi közöd hozzá :)

Egyébként nem minden smink teszi tönkre a bőrt, én pl. 100% természetes sminket használok... rohadt drága és vigyázni kell, mert imád megfolyni, de cserében sosem volt ilyen egészséges a bőröm, jobb, mint bármelyik arckrém.

Bár tény, hogy nem is kenem fel edzéshez :D

A vízálló csoda valószínűleg valóban káros.

2017. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen sport. Uszodában nagyon nem praktikus, szárazföldön meg csak vicces. Ha rendesen edz valaki, akkor rendesen megizzad, és akkor elfolyik a smink azt hiszem.
2017. okt. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
Fogadjuk ruhában is zuhanyzik "sziszi szappannal" :DDD
2017. okt. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Hiú, buta, szánalmas és bizonytalan nőszemély lehet. Valószínűleg ugyanaz a típus, aki napozni is full sminkben megy, és még abból sem tanul, ha örökbe beleég a bőrébe az a pár kiló festék.
2017. okt. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
semmi kozom nem lenne hozza, hogy miben jar edzeni. bar valoban nem praktikus, de ha neki igy jo akkor csinalja.
2017. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!