Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én életem volna szívesen...

Csak én életem volna szívesen a vadnyugaton?

Figyelt kérdés
Még anno az 1800 as években amerikába ? Milyen jó lehetett új területeket meghódítani, meg az a mesés cowboy élet, sok hegy, szép helyek , indiánok stb.. tényleg olyan lehetett mint pl: A hét mesterlövészben ?
2017. okt. 16. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 15 cent volt a kokain? Hogyne már! [link]
2017. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1 dolog mindig felébreszt ebből, hogy az orvos a helyi kovács s az el tud patkoltatni ám:DDDD
2017. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
Hamar megbánnád a dolgot, pl, amikor érzéstelenítés nélkül húznák ki a fogad, vagy a hátadból egy nyílvesszőt.
2017. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 Azért a vadnyugat nem a középkor volt.
2017. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Marha nagy poén lehet egy régi városban mindenféle modern teknika nélkül. Olyan orvosi lehetőségekkel hogy kb örülsz ha a 30at megéled. Állandóan az önjelölt fegyverhősöktől tartani mikor épp nem rabolnak szét a bandita bandák vagy nem húz le egy korrupt serif.

Az én életem se paradicsom. De maradok ahol vagyok köszönöm. Ha pisztolyozni akarok elmegyek lőni. Ha a harc élménye kell puskákkal akkor elmegyek airsoftozni. És tudom hogy haza is fogok térni.

2017. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen éltem volna ott.

De ne legyenek illúzióid, nem olyan volt, mint a hét mesterlövészben.

Nagyon nehéz, nagyon kényelmetlen, embert próbáló élet volt, nem számíthatott hosszú és kényelmes életre az, aki a feltérképezetlen, lakatlan vidékeken kereste a szerencséjét.

Viszont cserébe olyan szabad volt az ember, amilyen ma már nem lehet. Plusz ott van az újnak, az ismeretlennek, a felfedezésnek az izgalma, hogy nem tudod előre, hogy mit találsz, hogy mi lesz holnap.

Van, akit ez megijeszt, van akit ez vonz, én inkább az utóbbi vagyok, akkor érzem igazán elememben magam, ha szabad vagyok, ha valami új és ismeretlen, nem lakott helyen járok, egyedül, vagy esetleg csak egy-két másik emberrel, lehetőleg hagyományos módon utazva, pl. gyalog, semmiképp se autóval, meg repülővel, meg ilyenek.

2017. okt. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!