Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem birjak a nok a...

Miert nem birjak a nok a himsovinizmust?

Figyelt kérdés
Baratnommel viccelodtem es egyszer besertodott mikor mondtam egy jo poent, amit masok megertik? Vajon miert van ez?

2017. okt. 17. 21:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem bírják a férfiak a feminizmust? Amúgy mi volt az a jó poén?
2017. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez most egy komoly kérdés?

Szerinted miért?

2017. okt. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
6%
A nők idióták, nagyon sok mindent nem értenek meg.
2017. okt. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mondd csak, te ilyen hülyének születtél vagy gyakoroltad? Komolyan, lenyűgözően csinálod. Fellépést vállalsz?
2017. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%

Ez a kérdés teljesen kész van magában is, felesleges válaszolni rá...


A leírással együtt kicsit más. Én túl jó humorérzékkel rendelkezem, a legkülönfélébb vicceken tudok nevetni, függetlenül attól, hogy az hogyan viszonyul az erkölcsi kódexemhez vagy bármihez. Vannak baromi jó hitleres viccek is, pedig az abban szereplő témát amúgy nagyon komolyan veszem és sosem fog elmúlni a sokk, hogy mire képes az ember.

Nem mindenkinek vannak szent témái, amiből nem viseli jól a viccet. Ha elég szellemes, akkor nekem OK. Ha ízléstelen, az más, de persze mindenkinél más a határ. Az is segít, ha ismerem a viccmesélőt és tudom, hogy jól gondolkodik a témáról, ez tényleg csak egy poén.

2017. okt. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Más dolog ha valaki hímsoviniszta viccet mond, és más ha valaki valóban az.


De egyébként a vicceknek van egy nagyon fontos kulturális szerepe a társadalomban, amit sokan nem ismernek el, nem akarnak elismerni, vagy csak szimplán nem tudnak róla. A vicc a kimondhatatlan dolgok indulatait hivatott enyhíteni. Ezért van ilyen soik szőke nős vicc, férfi disznó vicc, cigány vicc (nem lehet nyíltan róla beszélni, és tudjuk az ország hozzáállását a témával kapcsolatban), világháborús vicc.. ezek mind elfojtott, vagy kimondhatatlan érzelmek stresszét oldják, a vicc szerepe elsődlegesen ez.

Ha valaki tud nevetni a legdurvább, legízléstelenebb viccen is, az sokszor pont azt mutatja, hogy az illető nagyon jól ismeri a témát, és a valóságban teljesen máshogy áll hozzá. (másik esetben meg azért, mert 0 IQ-val rendelkezik.) Sokan tagadják a témák sok felől való áttekintését, elég szűk látókörű alapvetően a mai ember.

2017. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hollófernyiges ***** válasza:

Mondok neked egy román viccet: Mi a különbség az elgázolt kutya és az elgázolt magyar között? Az előbbi előtt van féknyom.


Na, jó poén?

2017. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
#7: Jó.
2017. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a feleség, nem cseléd.
2017. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!