Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek a...

Miért ilyenek az emberek a gyakori kérdések oldalon?

Figyelt kérdés

Tudom, rossz kategória.

Miért mindig mindenben a rosszat látják? Miért kell állandóan a kerdezot bántani? És itt most nem feltétlen magamról beszélek. Olvasgatni szoktam így elalvás előtt és annyira feltűnt ez. Ha ilyet látok próbálok valami biztatot írni a kérdezőnek, mert meg sajnálom! Persze van kivétel!!!!!!

És most lehet engem is cikizni és oltani hogy hat én is a gyakorikerdesek oldalon vagyok, és hogy miért rossz kategóriába tettem a kérdést stb.



2017. okt. 19. 23:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Mármint a rosszindulatú emberek között van kivétel ! (Ha esetleg valaki számára nem világos )
2017. okt. 19. 23:07
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem csak itt látom ezt. Most már több fórumon tapasztalom, hogy sokkal türelmetlenebbek egymással az emberek neten is. Ezért is már jobban szeretem sokszor, ha valaki privátban írja a problémáját, mert nyilvánosan sokszor indokolatlanul is szétoltják.
2017. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Mert a legtöbb embernek pocsék az élete, irígy másokra, frusztrációkkal küzd, és még unatkozik is. Itt névtelenül, arctalanul következmények nélkül levezetheti a feszültségét másokon, beletörölheti a lábát valakibe aki segítséget kér, jól belerúghat és megbánthat mást. Csak azért mert valaki őt is megbántotta, mert neki rossz, legyen másnak is az. Sajnos ebből látszik mennyi szánalmas ember van. Én segíteni járok ide, vagy segítséget kérni. Azért szerencsére vannak kivételek. Hozzáteszem a kérdezők között is vannak olyanok akik nem tudom honnan jöttek, mert se értelme nincs a kérdésüknek, se magyarul nem képes leírni az illető. 😟
2017. okt. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%

Nemcsak itt. Az emberek ilyenek, ráadásul személytelenül bátrabbak is. De azért személyesen is ritka bunkók tudnak lenni sokan. Biztos jobban, jobbnak érzik magukat így.

Én általában fordított vagyok, nagyon erős az empátiám s utálok 2 mondatból mindenféle rosszat képzelni a másikról, ennyire elvakult nem vagyok. Ijesztő, amikor fogalmunk sincs a helyzetről, de egyesekben már egészen részletesen festett kép jelenik meg. Lehet, hogy nem is rosszindulatúak, csak azonosítják a kérdezőt valakivel, aki hasonló helyzetben volt a leírt pár infóalapján. Ez veszélyes. Sokszor csak nézek, mégis mit képzelnek magukról egyesek? Mindent látó, ítélkező istennek vélik magukat? Még egy jó bíró is sokáig gyűjti az információkat, gondolkodik, mérlegel, mielőtt ítéletet mond. Az élet roppant komplikált, ritkán lehet pár mondat alapján megítélni, hogy kinek van igaza s milyen a személyisége... Intelligens is vagyok, lehet, hogy ez is segít. Plusz némi élettapasztalat és tudás. Nincs meg mindenkinek ez.

2017. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Én olyanoknak szoktam trollkodni akik vagy arrogánsak vagy abszolút megtidnák oldani csak hajlandóságuk nincs hozzá de nem szoktam szídni
2017. okt. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

Az emberek itt, név és arc nélkül bátrabbak, többet engednek meg maguknak, mintha fel se fognák, hogy egy másik emberrel kommunikálnak, nem egy érzéketlen géppel, és a szavaikkal fájdalmat okozhatnak. Ezek nagy része le merem fogadni, élőszóban a leírtak töredékét se merné kimondani.

Igen, én is sokszor fogalmazok nyersen, de sosem rosszindulattal, és sosem írok olyasmit, amit ne mondanék a másik szemébe ha egy ilyen kérdés elé állít.

2017. okt. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
15%

Semmi frusztráció nincs bennem, de ha az embernek joga van hūlye kérdést kiírni, és jiga van provokálni (mint ahigy a kérdéseddel Te is teszed), akkor nekem jogom van tovább huzni az emberek agyát.... nézzél körbe, és a kérdések 90 %-ban erről szólnak. Provokáció, semmi értelne a kérdésnek stb stb.... pl én vahyok a rossz, meet volt egy kérdés és nyiltan öszintén leírtam (csak ennyit), hogy utálom az olyanokat, hogy akik az öngyilkos szóval dobáloznak... én voltam maga a sátán az egyik aberalt meg itt szitotta ellenem a jó népet, és privat üzenetben még k.va anyázott is....

Na ilyen ez az oldal.....

Ja meg minde frusztráció nelkül pontozik le.mindenkit.... csak azért mert erről szol az oldal...

2017. okt. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Elozo

Akarmit is kerdez valaki, akarmilyen (szamodra) ertelmetlen is a kerdes, neked nem muszaj valaszolnod ra. Plane bunkonak lenned.

A kerdes pedig szerintem is idoszeru. Nekem is elegem van mar abbol, hogy a legjobb tudasom szerint joindulattal valaszolok, es folyamatosan kotozkodnek, trollkodnak, bunkoznak, lehurrognak. Miert kell minden forumnak mocskolasba fulladnia?

2017. okt. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%
7. Hozzászóló nem erről szól az oldal. Csak a primitív, rosszindulatú emberek ilyenné teszik. Az oldal arról szólna, hogy van egy kérdésed más meg ad rá egy kultúrált választ. Ez a kérdés meg nem provokatív hanem problémafelvető.
2017. okt. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Néha csak pitánrúgással lehet jó választ adni, amit a mimózák fel sem fognak, inkább bántásnak vélik, pedig nem az...


Mellesleg egy rossz dologban, miért kellene a jót látni-láttatni...bűncselekményt akar elkövetni-elkövetett és írjuk azt, hogy majd a szappant ne ejtsd el a sitten zuhany közben....

2017. okt. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!