Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyenek az emberek a...

Miért ilyenek az emberek a gyakori kérdések oldalon?

Figyelt kérdés

Tudom, rossz kategória.

Miért mindig mindenben a rosszat látják? Miért kell állandóan a kerdezot bántani? És itt most nem feltétlen magamról beszélek. Olvasgatni szoktam így elalvás előtt és annyira feltűnt ez. Ha ilyet látok próbálok valami biztatot írni a kérdezőnek, mert meg sajnálom! Persze van kivétel!!!!!!

És most lehet engem is cikizni és oltani hogy hat én is a gyakorikerdesek oldalon vagyok, és hogy miért rossz kategóriába tettem a kérdést stb.



2017. okt. 19. 23:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mivel az oldal látogatói hatással vannak egymásra, lètrejön egy mentalitás. Ez egyszer csak meghasad.
2017. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Olvastam a régi kérdéseimet.Ég és föld a mostaniakkal.Már nem írok ki kérdést,sőt törlöm az újabbakat,neten sem beszélgetek senkivel,pont emiatt.
2017. dec. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!