Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert valtoznak mindig az...

Miert valtoznak mindig az erzeseim?

Figyelt kérdés

Egyszer boldog vagyok ez a ritkabb, maskor meg mindig van valami bajom nem tetszik az eletem vagy mas korban szeretnek el vagy katona szeretnek lenni vagy amerikaba szeretnek elni stb..

Mindig mas vagyam van es ugy erzem hogy nem tetszik az eletem..

Mas is van ezzel igy? Vagy ez a korral jar?


17/f


2017. okt. 21. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Az érzéseid a gondolataid/ a téged érő ingerek miatt változnak --> valamilyen szinten a korral jár, idővel lelassul majd, ahogy a személyiséged is lassabban/ritkábban fog változni, de hogy mennyivel az megint csak a gondolataidon és a környezeteden múlik. (Ha folyton amerikai, vagy történelmi filmeket nézel, stb. és azon gondolkodsz milyen jó lenne ott élni, akkor persze erre, hogy erre fogsz vágyni. Alapvetően még nem volt jobb kor a mostaninál, illetve ha más korba születtél volna, máshogy, más ingerekkel nősz fel, más ember lennél. Ezen túl kell magad tenni, az Amerika dolog meg, ha nem úgy gondolod, hogy jó lenne, de nem tudsz eljutni oda, hanem el tudnál, csak nagyon nehezen/nagyon sok munkával, akkor meg fog szűnni a vágy, vágyakozni csak elérhetetlen(nek gondolt) dolgok után lehet.)


23/f

2017. okt. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!