Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Percenként változnak az...

Percenként változnak az érzéseim 2 pasi felé mitől van ez?

Figyelt kérdés
Értelmeseket

2013. szept. 25. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy még nem múltál el 12.
2013. szept. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
1# (Y) :D
2013. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elmúltam már 12 sőt 20 is és nagyon zavar. Az egyik férfi csak vonz úgy szexuálisan a másikba meg kezdek bele szeretni de attól tartok ő csak szexet akar. Mit tegyek??
2013. szept. 25. 17:42
 4/15 A kérdező kommentje:
Engem eddig minden pasi csak kihasznált egy komoly kapcsolatom volt a másik szexn alapult,így már nem tudok bízni senkiben. Nem vagyok k..va
2013. szept. 25. 17:45
 5/15 anonim ***** válasza:

Szerintem egyik pasival se kezdj, mert ha kettő is vonz akkor egyik sem a megfelelő számodra. Ha majd találkozol egy férfival aki mellett minden más férfi hidegen hagy majd akkor bonyolódj kapcsolatba.

Addig keress egy hobbit.

2013. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Bizalom nélkül marad a szexes verzió. De ami még jól jöhet, mint tanács, hogy ne kuffantsd át magad. (csak a tisztán látás miatt)Tehát dugasd meg magad just like a hoe! bro :) Nincs azzal baj, csak ne verd utána nagy dobra. (Nagy dobra verni elég perverz dolog egyébként is)
2013. szept. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szexen alapult a párkapcsolatod, és nem tartod magad ribizlinek? :D A hónap vicce. Viszont: Felejtsd el mindkettőt, ne szívass meg megint két balekot. A "téged megbántott minden pasi" mondatot meg szerintem felejtsd el, és szépen nézzél magadba.
2013. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És akkor szerinted én mért bánok így a férfiakkal. És nem vagyok ribizli,mert azzal a pasival is akivel csak szexeltünk én szerelmes voltam belé,de már otthagytam. Ő pedig elhitette velem hogy ő is szeret
2013. szept. 26. 21:41
 9/15 anonim ***** válasza:
Most leleszek pontozva valószínűleg, de a ribizli lányok sem érzéketlen bréhajhászok ám (sajnos :DD). Ők úgy érzik szerelmesek, csak ez nagyon ingyér és hamar van :) (akinél nem ingyen, az pedig a prosti). És az a nem ribizli lány, az aki leolt első körben, és másodikban is, szóval meg kell harcolni vele. Junóámszéj? :)) Szóval, most ezt tényleg nem sértésnek szánom kérdező, de üdv a ribizlik között (rájuk mondjuk):)) De ezen simán változtathatsz, semmi nincs veszve. Csak törekedj rá, hogy ne ájulj el az olcsó és gagyi bókoktól és legyen valami szűrőd azért, ha nem akarsz az lenni, de azt is teheted, hogy leszarod mások véleményét. Végül is ezek csak fogalmak és sokan csak irigységből ribiznek le valakit.
2013. szept. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hu,de buta..
2013. szept. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!