Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megtaláltam az igazit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megtaláltam az igazit, ebben 100%-ig biztos vagyok. Az a gondom, hogy a6z érzéseim néha változnak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
pl. egy veszekedés után eléggé kiábrándulok belőle, aztán megint imádom... Vannak ilyen fura időszakaim, ez normális?
2013. aug. 25. 22:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, igen.
2013. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Az igaziból nem tudsz kiábrándulni, még veszekedni sem nagyon, mert annyira szereted és nem alkarod, hogy neki egy picit is fájjon bármi, mert akkor neked fájna.

Az ember meg nem mazochista, hogy saját magának fájdalmat okozzon.


Szóval igen összetett dolog ez:D

2013. aug. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha fenntartásaid vannak, akkor a 100% nem 100.
2013. aug. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szoktunk veszekedni néha... 1 óra múlva pedig mintha semmi sem történt volna. végülis nem kiábrándulás ez, hanem pl. tegnap is ott voltak a szüleim tesómnál, és a barátomat nem fogadják el... ez nagyon rosszul esik. :S
2013. aug. 25. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!