Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ragaszkodnak ennyire...

Miért ragaszkodnak ennyire hozzám a haverjaim?

Figyelt kérdés

Van két haverom, akiket már elég rég óta ismerek így elég sok időt töltöttem velük. A helyzet az, hogy konkrétan mára már nem tudok egy nyugodt hétvégét úgy eltölteni, hogy ne zaklassanak, amivel tulajdonképpen nincs bajom, mert nem vagyok az az otthon üllős típus, de ha azt mondom, hogy ma más programom van, akkor elkezdenek hisztizni. Volt olyan, hogy beültem az egyik volt osztálytársammal suli után meginni egy fröccsöt, és hívogattak, hogy menjek már a szokásos helyünkre, mert mindenki engem vár. Mondtam nekik, hogy később megyek mert még dolgom van. Persze megkaptam hogy mindig farsulok, meg, hogy minek lógok ilyen emberekkel.. Érdekes, akik rajtuk kívül a barátaim, azok a szemükben nyomorékok. Nem tudom felfogni, miért ilyen féltékenyek más ismerőseimre, mert ez az. Hiába mondom neki, hogy ez így nem pálya, de akkor mindig azzal jönnek, hogy ők soha nem farsulnak meg, hogy mindig számíthatok rájuk.

18/f



2017. júl. 27. 14:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos gazdag vagy.
2017. júl. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!