Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy egyedül akarok...

Normális, hogy egyedül akarok lenni?

Figyelt kérdés
Sok volt a veszekedés, feszültség körülöttem amig felnőttem, szegény szüleim is megsinylették az életben, szóval meg tudom érteni őket. De, nem múlt el következmény nélkül a dolog, szerintem a sok hangos szó, veszekedés az oka annak, hogy egyedül akarok lenni nagyon sokszor, és hogy inkább magényos farkas tipus vagyok. Szerintetek ez lehet ok?
2017. okt. 22. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet ez is, vagy hogy alapból ilyen beállítottságú vagy. Ezért igazán nem ítélhet el senki.
2017. okt. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezert. Lehet hoy nem. Azt csinalsz amit akarsz.
2017. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Normalis, de neked lesz rossz a vegen.
2017. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom igy. Sok olyan ember van, aki egyedül maradt, pl házas volt, de elvált, vagy özvegy lett, nem maradt senkije, az élet nem kérdez minket, hogy mi mit akarunk. Ismerek 91 éves nénit akinek 30 éve halt meg a férje, ő mit mondjon ugyan?
2017. okt. 22. 19:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Mas az, ha egyedül akarsz lenni, vagy egyedül vagy, csak szeretnél társaságot. Akár a jelenlegit lecserélni és egy másikat. Te melyiket érzed magadon?
2017. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akarok társaságot, de csak bizonyos mennyiságben. Pl nem egy fedél alatt lenni, hanem összejárni, barátokkal.
2017. okt. 22. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Te is tudod hogy parkapcsolat es csalad nelkul sosem lesz olyan boldog amilyen lehetnel. Ha beered egy kozepes elettel, akkor nincs mit vesztened. Ha nem, akkor jobban jarsz ha keresel megoldast a problemaidra.
2017. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális :D Nem mindenkinek van igénye arra, hogy pörögjenek körülötte. Engem is kifejezetten irritál.
2017. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az én szüleim is sokat veszekedtek gyerekkoromban (és még most is, bár azért már javult a helyzet). És igen, elég nagy hatással volt az életemre. Most 30 éves vagyok, sokat aggodalmaskodom még miattuk. Nincs párom, nem is akarok senkivel összeköltözni, elég ha néha kikapcsolódhatok a barátaimmal. Persze néha vágyom rá, hogy legyen velem valaki, de amikor eljön a pillanat, hiányzik, hogy nem lehetek egyedül. :) Ami ahhoz vezet, hogy nem bírok sokáig lenni egy kapcsolatban.

Szóval a helyzethez képest szerintem normális. :) De amúgy nagyon nem.

2017. okt. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!