Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális, hogy most egyedül...

Normális, hogy most egyedül akarok lenni és így gondolom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ez egy nagyon ùj fajta èrzès szàmomra, 21èves lány vagyok,mindig is megfelelèsi kènyszer volt bennem (a mai napig),mindig tartozni akartam valahovà, de tùl sok helyre akartam tartozni,hogy mindenki szeressen de pont ezèrt sose tartoztam sehová.Mindig a magaányány volt a legnagyobb mumusom.16 èves korom óta általában mindig (hosszù)pàrkapcsolatban voltam,jelenleg is.Vidèken tanulok egyetemen,vàgytam az önállòsàgra,a vàltozatossàgra,amit most màr megbàntam.Hiányzik Pest,a règi èletem,nem talàlom a helyem,az utòbbi időben nagyon befelè fordultam,szorongtam,rossz kapcsolatban èltem,èlek,nagyon nagyon kevès önbizalommal.

De jelenleg most azt èrzem,hogy kiakarok szállni a pàrkapcsolatombòl,ès szűksègem van behùzni a kèzifèket ès ezt az időszakott magányosan,de minősègibben akarom eltőlteni.Elegem van az ivòs,bulis,áll,èrdek barátokbòl,emberekből,ùgy èrzem tùl sokat foglalkoztam olyanokkal akik valòjàban nem is szàmìtanak,mert nekik se számìtanak.Szòval most ugy èrzem egyedül kell lennem nyàron,nyelvet tanulni,sportolni,dolgozni,olvasni,kicsit magammal foglalkozni.

Ez az èrzès nagyon megrèmiszt. Normális? Ezzel a lèpèsemmel,nem maradok örökre egyedül,szomorùan???

Lègyszi adjatok tanácsot.

Előre is köszönöm.



2017. máj. 14. 23:29
 1/5 A kérdező kommentje:
*mert nekik se számìtok.
2017. máj. 14. 23:31
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ez teljesen normális. Kezdessz kiesni a kapcsolat függőségedből.
2017. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem totálisan normálisnak tűnik. Értékesebb dolgokkal akarsz foglalkozni, nem felszínesekkel, illetve megváltoztak a prioritásaid (a bulizás is lehet roppant jó és kellő, de nem akármelyik életszakaszban, nem akármennyi, nem akármilyen).


Elég köztudott, hogy az embernek egyedüllétre is szüksége van. Ez változó, van, aki egész jól elvan úgy, hogy ritkán van egyedül, mások magányos farkasok, mi többiek pedig a kettő között vagyunk valahol. Néha kell csendben gondolkodni, magunkkal lenni, fontos egyedüli tevékenységeket végezni. Ez teljesen normális.

2017. máj. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Velem is teljesen ugyan ez volt azota is egyedul vagyok elvezem most.sincs sok baratom ugy 3azokkal is csak neten irok sokszor maganyos vagok de miert masert tartok itthon keseket ?.. vagadalom magam neha es ennyi addog vagom magam amig csak egy csont marad belolem (VICCELTEM)🗻
2017. máj. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy melyik szükségletünk kerül előtérbe, élvez prioritást, mindig változik, folyamatosan.


El fog múlni az egyedüllétre való igényed is, de mivel most erre van szükséged, ezért ezt kell kielégítened. Legnormálisabb dolog a világon :)

2017. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!