Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik egyedül élnek, és próbálkoznak a főzéssel de nagyon bénák benne? Kb 3 éve próbálkozok de semmi javulás. Szendvicsen meg nem akarok élni! Mennyi idő kell hogy ne legyen ilyen gondom? 27f

Figyelt kérdés
2016. dec. 14. 08:01
1 2
 1/13 Alain Delon ***** válasza:
Kérjél meg valakit, hogy mutasson főzési trükköket. Lehet, hogy ilyen ürüggyel valami nővel is összejönnél.
2016. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a vicces hogy a faterom szakács,de én meg pocsékul főzök!
2016. dec. 14. 08:30
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyakorolni kell. Egyszerubb etelekkel kezd, es ugy haladj bonyolult dolgok fele. Mindenki meg tud tanulni fozni, aki akar.

Hivj vendegeket! A (remelhetoleg) pozitiv visszajelzesek segiteni fognak. 😊

En mar eleg jol fozok, bar csak akkor allok neki, ha van kedvem. Kulonben csak osszecsapom es valami szornyuseg lesz, ami a szemetesben vegzi.

2016. dec. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Magyarázós szakácskönyvekkel próbálkozzál. Például Polcz Alaine: Főzzünk örömmel.
2016. dec. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Por kajákkal kezdj(knorr, maggi stb).

Ad egy kis önbizalmat, megtanulod az alapokat, utána jöhet a receptkönyvves főzés

2016. dec. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Á, én már feladtam. Soha nem lesz finom. Magamnak jó, másnak nem szolgálnám fel.


Mondjuk hiába próbálkozom évek óta, baromira nem érdekel. Az egyik legunalmasabb dolognak tartom.

2016. dec. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Menj el egy főzőtanfolyamra ott segítenek is. Esetleg apukádat nem tudod megkérni? Igazából rá kell érezni, hogy mi hiányzik az ételből aztán utána menni fog.
2016. dec. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyszerű kajákat csinálj (pl. sült húsok), és mérd ki pontosan a hozzávalókat, sütési időt stb. Úgy elég nehéz elrontani.
2016. dec. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tasakos kajálat meg tudom csinálni.tésztát is tudok kifőzni,de ha valamilyen szószt vagy pötköltet csinálok az általában elég pocsêk.Lángossal próbálkoztam egyszer kukába ment.Ezért többnyite suwndvicset eszek vagy gyors fagyaztott kaját. :(
2016. dec. 14. 14:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Hol rontod el? Odaég, rossz az íze, nem fő meg a hús?
2016. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!