Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha hetvegen semmi...

Mit tegyek, ha hetvegen semmi motivaciom, kedvem tanulni?

Figyelt kérdés

Hetkoznap siman leulok tanulni, addig ameddig nem tudom kivulrol, de hetvegen eznem megy. Pentek egy alap pihizos nap, uszas utan elegge le vagyok faradva, semmi eletkedv.

Szombat az meg olyan, hogy estefeleig semmit sem csinalok, utana meg kimegyek a baratokkal beszelgetni...

Aztan jon a vasarnap, 13 orakor altalaban osszeulunk a csaladommal, egy nagy ebed, es johet a tanulas... utalom magam, hogy mindent vasarnapra hagyok. Mit tegyek, hogy a szombati napomat hasznosan toltsem el? Ha elkoboztatnam a telefonomat se tudnek leulni es tanulni kicsit, egyszeruen SEMMI kedvem es motivaciom, elfoglalnam valami massal magam:/


2017. okt. 23. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is egyszerűbben állt rá az agyam hétköznap mint hétvégén. Szerintem azért mert suli időben úgy mond rá van állva sz agyad a tanulásra egész nap és így egyszerűbb rávenni magad. Megoldható hogy hétköznap tanulj?
2017. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És miért baj az, ha vasárnap tanulsz?
2017. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pihenni kell, különben kiégsz, de segítheted a tanulásodat például témába vágó videókkal is, ha találsz ilyet mondjuk a youtube-on. Nem kell mindig a tankönyv fölé görnyedni, az nekem sem ment.
2017. okt. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2: mert igy sok minden szakad ram. Hetfo pont a legnehezebb napom: biosz, fizika, matek, nemet, nyelvtan, irodalom, tori es a vegen egy kis “pihenteto” tesi.
2017. okt. 23. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz motivációt! Miért tanulsz, miért van rá szükséged, vitasd meg magadban ezeket a kérdéseket! Vagy esetleg szombaton csinálj olyan dolgokat, amik "lightosabbak", könnyebben, gördülékenyebben mennek, nem kell velük annyit gürizni. Lehet az egy vers felmondása, szótárazás, stb.
2017. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2017. okt. 24. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!