Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem, ez...

Szerintetek van esélyem, ez nagyon pofátlanság lenne (árverés)?

Figyelt kérdés

Külföldi oldalon szoktam licitálni, tegnap utolsó pillanatban túllicitáltak, megesik, viszont mivel gyűjtő vagyok és az adott tárgy nagyon kellett volna, nem tudok beletörődni. A győztes vásárlónak is vannak fent dolgai, egyiket már kinéztem. Szerintetek pofátlanság lenne, ha azt megvéve (nyilván kifizetem) ráírnék és többszörös árat ajánlanék a tegnap általa megnyert termékre, hátha eladja, vagy ez illetlenség?


Köszönöm a válaszokat!


2017. okt. 24. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem illetlenség de nem szokott bejönni. Nekem is írtak így egy általam nyert aukción de nem adtam oda.
2017. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van, most visszaolvasva nem is tudom miből gondoltam, hogy odaadná, akár többért...én sem válnék meg a dolgaimtól.

Köszi!

2017. okt. 24. 16:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Az üzlet az üzlet
2017. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Illetlenségnek nem illetlenség, de ha valami komoly ritkaságról van szó, akkor esélyes, hogy ő is nagyon fente rá a fogát, az utolsó pillanatban megadta volna ő is a többszörös pénzt, akkor nem fogja eladni. Ha viszont ő annyira nem kötődik hozzá, még akár szerencséd is lehet.
2017. okt. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy adod elő :)

Ha csak úgy by the way megkérdezed, hogy mekkora összegért adná oda, akkor szerintem nem pofátlanság. Egyszerűen csak nem kell nyomulni és kész.

Szerintem ez pont olyan dolog, aminek érdemes egy esélyt adni, legrosszabb esetben max. elküld a nénikédbe.

2017. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. Hátha neked sikerül.
2017. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor várok pár napot, vagy hetet és utána rákérdezek, addig benne is leülepszik a megszerzett tárgy iránt érzett öröm.

2017. okt. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!