Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha valakire közösségben...

Ciki ha valakire közösségben rátör a pánikroham?

Figyelt kérdés

vagy gáznak tartanátok...?

Ha egy barátotokrajönne rá a pánikroham pl egy buliban mit tennétek? Égő helyzetben éreznétek magatokat?


Nekem szokott lenni pánikrohamom de olyankor nem múlik el csak úgy... Meg nem tehetek arról sem hogy rám tör.. Mert legtöbbször váratlanul alakul ki.... Es én úgy éreztem hogy nagyon beégtem.. Mivel pont egy buliban voltam sokan láttak és most nem szívesen megyek társaságba mert szégyenlem maga es attól tartok hogy mégegyszer előfordul ez...


2017. okt. 24. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Egyáltalán nem az, kb olyan, mintha valaki elhányná magát, vagy megfájdulna a foga. Azaz nem tehet róla. Erősen javaslom, hogy folytasd a társaságba járást, és ne alakíts ki magadban elkerülő magatartást, mert az pont erősíteni fogja a félelmed!
2017. okt. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
5 éve vagyok pánikbeteg, abból 2 év nekem pokol volt, gyógyszereket szedtem pszichológushoz, pszichiáterhez jártam, pszichiátrián is voltam, felesleges volt az egész... Csak ugyebár akkor én nem tudtam hogy ez "csinált betegség", mert ez az. Cikinek nem ciki (szerintem), de nagyon sok ember van aki ki nevet e miatt, engem legalábbis nagyon sokan ki nevettek.. De szörnyű ha valakire rá tör a roham, nekem kis milliószor volt, és néha még mindig vannak rohamaim de már tudom kezelni, és már gyógyszert sem szedek. Az biztos hogy meghalni nem lehet benne, de tönkre teheted vele az idegrendszered. Szóval nem kell ezt szégyellni, csak hát kellemetlen.. Mert én pl a tömegtol voltam rosszul, izzadtam, fulladtam, gombócot éreztem a torkomban és sokszor volt olyan hogy a buszról le kellett szallnom de ez csak 1 példa a sok közül. 22/N
2017. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
37%

Egyáltalán nem ciki, mással is előfordul, többekkel, mint gondolod. Csak a legtöbben nem rendeznek közben jelenetet.

Én is gyakran kapok pánikrohamot, de megtanultam kezelni, gyakorlatilag a férjemen kívül senki nem veszi észre rajtam, ő is csak a szememen látja.

Ne csináld ezt, ha ezen stresszeled magad borítékolhatod, hogy kialakul egy jó kis szociális fóbiád is.

Ez sem más, mint amikor valaki részegen összehányja magát a buliból hazafelé... elég sokakkal megesik, mégsem hagyják abba a bulizást, hogy ez most mennyire ciki volt.

Megesett, engedd el, inkább arra koncentrálj, hogy megtanulj uralkodni magadon.

2017. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem ciki. A betegség sosem ciki.

Ne törődj vele,majd elfelejtik."Minden csoda 3napig tart.

Tényleg emiatt ne zárkózz be,mert akkor sose sikerül leküzdeni. Én is pánikbeteg vagyok,7éve. Pár éve mikor új suliba mentem az iskolához közeledve első nap kijött. Ahogy a buszról leszálltam elkezdtem öklendezni,néztek páran,de nem érdekelt mit gondolnak az ott lévő emberek. Megfutamodtam,elkezdtem haza felé indulni,pár perc múlva el is múlt,és csak bementem a suliba.

20/L

2017. okt. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!