Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek normalis ha...

Szerintetek normalis ha minden nap arra gondolok milyen jo lenne egyszer nem felebredni? Sosem tobbet elni

Figyelt kérdés

25 eves vagyok

egeszseges

van mindenem, lakas kocsi ez az

de a felelmeimben elek nap, mint nap

es ez igy nagyon nehez

vannak vagyaim amiket nem valositok mmert felek valamitol ami magam sem tudom mi


2017. okt. 25. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:

"25 eves vagyok

egeszseges

van mindenem, lakas kocsi ez az"


Majd lesz ez meg igy se. Nem leszel mindig fiatal, sem pedig egeszseges, a tobbit meg mar ne is nezzuk. Altalaban azokat erinti leginkabb az ilyen eletuntsagbol fakado depresszio, akiknek kevesse van okuk ra.

Biztos vagyok benne, hogy majd kesobb, mikor jonnek az eletedben az igazi probak, ugy fogsz vissza gondolni erre a gondtalan idoszakra, milyen jo dolgod is volt, es nem is tudtad milyen szerencses is vagy.

Most pedig keress magadnak valami eletcelt, es mellette orulj egy kicsit annak amid van.

2017. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresd meg a lelked, azaz kihagytad a lelki életet. Eddig ápoltad az anyagot, test (izom,kondi,szolárium,egészséges élet...stb) ápoltad az egzisztrnciádat (van autód, házad, ájfonod...stb) ápoltad az intelligenciád (nyelveket tudsz, ügyes vagy a matematikában, fizikában, a tudományokban...kivülről tudod melyik celeb mikor házasodott, hány gyereke van, mikor vált el...)


Mindeközben belül üres vagy, mert a szeretetet elhanyagoltad, soha sem neveltél fel egy bohóchalat, soha sem segítettél egy éhező afrikai tengerimalacon, soha sem neveltél fel egy rózsabokrot, sosem láttál naplementét, napnyugtát, egyszóval sosem éltél, csak készültél az életre.

2017. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Soksn gondolnak erre, köztük én is. De nem tesszük meg.
2017. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!