Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kezeled ha olyan emberekk...

Hogy kezeled ha olyan emberekkel vagy együtt akik lenéznek, megjegyzéseket tesznek rád a munkahelyen? Teszed a dolgod és nem foglalkozol velük vagy?

Figyelt kérdés
2016. dec. 4. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hál istenek nem dolgoztam még ilyen helyen, de ha ilyen kollégáim lennének, én csak egyszer kérdezném meg, hogy mi is a gondjuk velem. Az ilyen alakok 90%-a képtelen értelmes választ adni, csak hebegne, hogy "ááá semmi"..

Ha értelmesen megmondja miért néz le, és van némi igazság is benne ( még akkor is ha fájna az igazság) változtatnék rajta. Ha semmi értelmes válasz nem érkezne, akkor mosolyogva közölném, hogy "látom sok ésszel nem áldott meg a sors" majd nem foglalkoznék vele többet. Én is lenézném..

2016. dec. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Elkezdenék másik munkahelyet keresni.
2016. dec. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 gömbicica ***** válasza:
80%

szerintem igen.

addig-addig kóstolgatják akit lehet, mig kiturják, mert kikészül a másik.

ha képes az ember megvető pillantással viszonozni a megjegyzéseket, és legalább látszólag nem foglalkozik vele, akkor valószinüleg leszállnak róla.


vagy munkahelyet kell váltani :(

2016. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy nőm aki így viselkedett a kollégáival. Az lett a vége, hogy mosogatószerrel ízesítették meg a kóláját.
2016. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

van akkora önbecsülésem, hogy 1-2 idióta nem tudja még megkarcolni sem. + tudom, hogy mi a célom, szóval nem érdekelnek.


Legutóbb azért szóltak be az öltözőben, mert nem okostelefonom van, hanem egy régebbi fajta nyomógombos és sms-t írtam róla. Szerintük ez igénytelenség.. szerintem meg bekaphatják a farkamat.

2016. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább irigykedéssel találkoztam gyárban és közmunkában dolgozva. Az életkorom is rossz pont volt nekik, mert a húszas éveim elején jártam, és bökte a csőrüket, hogy mivel én jólkereső szülők gyereke vagyok, megengedhetem, hogy kissé drágább fajta kaját vigyek magammal. Meg amikor megtudták, hogy levelező érettségire járok, jöttek a bunkó megjegyzések, hogy én akkor ilyen okos csákó vagyok, meg hogy minek tanulok, úgyse fogok semmire se menni. Eleinte idegesített, utána lesz**tam, tudván úgyis csak időleges a dolog, mert megyek ki külföldre hamarosan.
2016. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok olyan emberekkel együtt :)


de amúgy igen, ignorálom, és a keletkezett feszültséget majd később kiadom magamból valahogyan :)

2016. dec. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Énrám senki nem mer megjegyzéseket tenni, mert mindenki pontosan tudja, hogy mindenre van válaszom. Egyébként is jelenleg olyan munkahelyen dolgozom, ahol munkakerülő senkiházikkal vagyok körülvéve, szóval pont én nézem le őket. Amúgy nem foglalkozom velük, munkahelyre nem haverkodni járok, hanem a dolgomat elvégezni.
2016. dec. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%

"Legutóbb azért szóltak be az öltözőben, mert nem okostelefonom van, hanem egy régebbi fajta nyomógombos és sms-t írtam róla. Szerintük ez igénytelenség.. szerintem meg bekaphatják a farkamat."


Nekem meg elavult okostelefonom van:)))

2016. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!