Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek informatikusoknak...

Szerintetek informatikusoknak itthon az ilyen 1-2 milliós havi fizetés az valós? Olyan furcsa. Többit alább.

Figyelt kérdés
Vannak fizetési mutatók, 1,3 -1,5 milliós vagy 2 milliós havi fizetéssel. Nemrég kiírt viszont egy gépészmérnök fickó egy topic-ot hogy 80.000 nettóval akarják felvenni, és egy mérnök vagy egy informatikus az majdnem rokon szakma. Mi itt az igazság? Vagy egy nő aki nem is fiatal és szintén mérnök írta hogy sosem tudott nettó 200.000 felé menni. Vélemények?
2017. jún. 28. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%

Annyit tuti nem keresnek. Exem programtervező informatikus, ritka specializációval és így keres 500.000 körül.


Utána néztem a c++ programozók átlagbére bruttó 571 ezer

2017. jún. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

bruttó 500?


tehát olyan nettó 300 körül?


Mert úgy reális, mármint hihető.

2017. jún. 28. 16:03
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Hihető. Férjeméknél beosztottként is 400-600.000 a bruttó, vezetőnek több. És ez nem versenyszféra, hanem félig-meddig állami cég, tehát nem emelhetnek a végtelenségig. Akik leléptek a cégtől, napokon belül találtak jobban fizető állást.

Apám bérszámfejtő egy multinál, a projektvezetők mind 1M felett kapnak. Nyilván számít a tapasztalat, nyelvismeret és a konkrét terület, esetleges további végzettségek (közgáz/egyéb nyilván előny ha valaki vezető beosztásba akar kerülni).

2017. jún. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
nem, ő nettó 500 körül keres.
2017. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
3as, a kérdés informatikusokról szólt
2017. jún. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
5: az összes, válaszomban szereplő ember informatikus...
2017. jún. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

Attól függ, hogy mit tud az az informatikus meg milyen helyen nézelődik. Aki tud programozni x nyelven meg ért minden hülyeséghez + van neki pár év tapasztalat az simán kaphat ilyen 5-600 körül, de milliókat pláne 2M forint környékén biztos, hogy senki nem fog keresni (itthon).


A millió körüli már amúgy is elég erősen top menedzser fizetés..

2017. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Nettó milliót nem keres idehaza informatikus,hacsak nem ő a tulajdonos és mindenki neki dolgozik,vagy valami extra csókos helyen van bankszektorban. Külföldön igen,ott ez mindennapos dolog! Persze átszámítva forintban. Tudom ilyenkor mindenkinek van egy ismerős ismerőse aki messziről jött emberként milliókat visz haza,de nem ez a jellemző kb ezerből 1
2017. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Tudom ilyenkor mindenkinek van egy ismerős ismerőse aki messziről jött emberként milliókat visz haza,de nem ez a jellemző kb ezerből "


hát vagy kamu.


pl. valakinek ismerősének az ismerőse, a Zoli, na az informatikus, havi 2 millát keres, stb.


vagy igaz vagy nem.

2017. jún. 28. 19:20
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 éve tudtam elhelyezkedni havi 470 nettoval igaz nem informatikai cég, de informatikusra szükségük volt.
2017. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!