Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Helyes fiúk, férfiak! (legaláb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes fiúk, férfiak! (legalábbis aki annak gondolja magát) Ti mennyire szoktatok szép lányoknál kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Igen, ez a kérdés elsőre hülyén hangzik, de kifejtem. Tehát én egy feltűnően szép lány vagyok, mindig megbámulnak egyetemen, metrón, utcán,szemeznek velem helyes férfiak is. Viszont azok a fiúk akik párkapcsolattal próbálkoztak nálam, nem volt egyik sem olyan helyes és sokszor úgy vettem észre, hogy a túl helyes szépfiúk félénkebbek. Sokkal inkább tartanak attól, hogy elutasítják őket. Vajon pont ezzel kompenzáljátok a belső bizonytalanságotokat, hogy ilyen irtó jól néztek ki? Vagy csak mert a szép lányokat ti is felületesnek gondoljátok és inkább érdekesebb számotokra egy átlagos lány? Ugyanis a szép lányoknak egyeltalán nem könnyű, mondhat nekem akárki akármit, meg kell birkóznunk azzal, hogy találjanak végre egy olyan férfit, aki nem csak a felszínt látja... Ha én egy olyan férfit találok aki nagyon tetszik, sokkal szolidabban öltözködöm, és kevesebbet árulok el magamról, mert nem akarom, hogy csak kihasználjanak. 19/L
2017. jún. 6. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A helyes férfiak mitől félnének és miért? Rengeteg lányt megkaphatnak, ha egy nem jön össze, mennek a következőhöz. Ha nálad nem próbálkoznak, akkor valószínűleg mégsem nézel ki olyan jól, amennyire gondolod.

Nehéz lesz olyan férfit találnod, aki nem csak a felszínt látja, amikor nálad szemmel láthatóan az elsődleges és egyik legfontosabb szempont a felszín.

2017. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Simán próbálkozok egy szép lánynál, sosem gondoltam, hogy ismerkedni szégyen lenne, de a nullára biztos nem lépek.

Ha látom az érdeklődést, nem habozok, viszont kevés az olyan nő, aki csak a külső miatt már ismerkedési fázisba lépne, ahogy hallom, vagy éppen itt olvasom, konkrétan ilyen állásinterjúszerű a legtöbb nő agyában az ismerkedés.

Emiatt esetleg egy jóképű ember úgy gondolja, a testi adottságai alacsony prioritáson mozognak, így talán jó páran nem is tekintik akkora előnynek, ami miatt rá kéne repülni az összes szép szép lányra.

Ezt a nők intézték el.

2017. jún. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam, szép vagyok, de ezt mégis hogy írjam le szolidan, hogy ne hangozzon egoistán? :D Nagyoooon nem a felszín az elsődleges, csak kíváncsi vagyok! Nekem sem helyes barátom volt, persze nekem tetszett,de a barátnőim kapcsolatunk elején lerondázták. Igaz, nem volt helyes, de különleges. :)
2017. jún. 6. 21:14
 4/9 anonim ***** válasza:
Itt az lehet a probléma, hogy szebb lánynak gondolod magad, mint amilyen vagy. Én csinosnak számítok(vékony, formás alak, sokak szerint szép arc), és nálam nagyon sok jó pasi próbálkozik, a csinos barátnőimnél szintén. Átlagos pasik is szoktak, de ők ritkábban, pl nálam kövér vagy csúnya pasi soha nem is mert kezdeményezni. A jó pasik pedig ponthogy átlagos vagy átlag alatti lányoknál nem szoktak(túl büszkék hozzá és miért tennék, ha jó csajt is kaphatnak?). Szóval...valami nem oké, ha egy jó pasi sem próbálkozik nálad.
2017. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban szép vagy, akkor miért ne kezdeményeznének? Szerinted a helyes srácoknak nem tetszenek a szép lányok?

Teljesen rendben van, hogy szépnek tartod magad. De ahogy a történetedből látszik, ők nem tartanak annak.

2017. jún. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mutass egy képet magadról, légyszi 🙂

Nagyon kíváncsi lennék rád! 22/F

2017. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Képpel tényleg egyszerűbb lenne eldönteni.
2017. jún. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Képet, vagy p.öcsöd van.
2017. jún. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Klasszikus értelemben vett szeplányoknál, akikre mindenki azt mondja, hogy milyen szépek nem szoktam. Egészséges énképem van, tisztában vagyok magammal, és tudom, hogy maximum a humorommal, a belsőmmel vehetném le a lábáról, ahhoz viszont előbb meg kell ismernie. (Az ilyen nagyon megcsinált modell alkatnál meg egyáltalán nem, egyszerűen nem az eseteim, nem tetszenek)


Viszont a nekem tetsző nők is szépek, csak észre kell venni őket, nem azok akik ha belépsz valahova rögtön szemet szúrnak. Náluk simán, és általában az ilyen nőknek a humora is jobb 😀

2017. jún. 7. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!