Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet olyan helyzet amikor az...

Lehet olyan helyzet amikor az öngyilkosság csak a megoldás?

Figyelt kérdés

2017. okt. 30. 19:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
42%

28 as valaszoló , birom az ilyen valaszokat, " több info kène, hany eves vagy, milyen nemu" stb , nem kene kiirja a nevét , cimét , es h konkretan a neve mi annak, aki idejuttatta, h te kapjal egy tisztabb képet es megértsed a hatteret.

Csak itt nem az a lényeg , hogy te jó infókat kapj es a kiváncsiságod kielèguljön, hanem h egy ilyen helyzetben levõ embernek tanacsot adj igy is, ha úgy érzed nehéz igy, akkor ignoráld a kérdést, van elég válaszoló

2017. okt. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
100%

szerintem mindenre van megoldás, csak erő is kell, a megvalósításhoz. az nincs mindig. nem számít semmi = szabadság, boldogság, nincs mitől félned.....

csak próbáld más szemszögből nézni a dolgokat :)

2017. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de az az utolsó döntésünk, amit nem árt átgondolni.
2017. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem gondolom, hogy TE konkrétan olyan helyzetben vagy, de nem ismerlek, nem tudom, miért gondolod így. Csak azt tudom, hogy ha olyan állapotba kerülnék, mint nagyapám tavaly a halála előtti utolsó pár hónapban, akkor én kérném a megváltó halált (WC-re nem tudott kimenni egyedül, felülni nem volt képes egyedül, enni nem tudott egyedül, és ha nem kaptak zsebpénzt az ápolók, nem is etették meg, ennél a kiszolgáltatottságnál a halál is jobb), csak nálunk ez még nem annyira elfogadott dolog.
2017. okt. 31. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Megoldás?A lehető legrosszabb döntés amit tehetsz!A bajod nem hogy nem oldodik meg de töb lesz!Egyrészt pokoba kerülsz legsötéteb helyre a démonok közé!elképesztő brutális szenvedésekbe!Másrészt az itthagyottakal nagyon kitolsz!Az élet egyszeri Istentől kaptad inkább imdkozz és térj meg fogadd el Jézsu szeretetét és ne félj és ezeket felejtsd el a megoldás z út Jézus!
2017. dec. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Az én helyzetem olyan.
2017. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!