Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az öngyilkosság miért nem...

Az öngyilkosság miért nem megoldás?

Figyelt kérdés

Nem akarok az lenni de már a fszom ki van mindennel (suli,szülők,pénz,barátok,szerelem..stb). Szeretnék én változtatni de egyszerűen nem tudok mert csóró családba születtem, felelőtlen szülőkkel, 12 évig anyámékkal egy szobában (konkrétan vagy 50cm távolságban szexeltek úgy hogy én ébren voltam), csúnya vagyok, ezek következtében antiszociális vagyok meg elég gyakran magamban is beszélek. A suliban rosszul teljesítek, mert a szüleim foglalkoznak/tak velem( igen, az ő hibájuk mert kb 6.-os koromig csak végszükség esetén vettem elő a könyvet önszántamból míg máshol napi szinten kikérdezik a gyereket).


13 éves vagyok még csak de ha most ilyen mi lesz később?


2015. nov. 24. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
De az ujjal mutogatás és mások vég nélküli hibáztatása már megy:)
2015. nov. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ja, 1.-es te mit szólnál ahoz hazamennél és üres lenne a hűtő de a cigifüst meg terjeng a házban de mind e mellett adósság is van ezerrel. (jelzálog,autó). Hmm... és ha a szobádba reggelre 13 fok lenne, a konyhában meg 9? Más ilyenkor kabátban jár már, nekem még az sincs normális.
2015. nov. 24. 18:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Később az lesz, hogy összeszeded magad, és megváltozol. Nekem is egy katasztrófa a múltam, de fel tudtam állni belőle, és normális életet élek
2015. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azért nem, mert az öngyilkosságtól nem leszel szebb, szociálisabb, okosabb, sem a szüleid nem lesznek tőle jobbak. Emellett nem tudod, mi jön utána. Filmszakadás, minden elsötétül, meghaltál - na, de utána mi lesz? Miből gondolod, hogy jobb lesz, mint most? (Itt nem a vallásos fantáziákról beszélek, amiket az ember kitalálta, de elég nehéz elképzelni, hogy a halálod után, amikor már teljesen megszűntél, az öntudatod hogyan "éli meg" ezt.)
2015. nov. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem tudod mi van a halál után, még rosszabb is jöhet ennél, mert bizony van sok rosszabb is ennél az életnél.

A legjobb amit tehetsz hogy tanulsz szorgalmasan, és te jó életet fogsz élni felnőttként. Amint lehet menj kollégiumba vagy valami.

Ha a szüleiddel baj van gyámügy vagy mit kell felkeresni. Talán segítenek, talán nem, megpróbálni meg lehet.

2015. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
azért a mert pokolra kerülnél
2015. nov. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság megszünteti a szenvedést. Az igazi megoldás nem csak megszünteti a szenvedést, de megkönnyebbülést is okoz. Azonban halottként nem érezhetsz megkönnyebbülést, csak magadat áltatod vele, hogy elérheted.
2015. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ÉS? Túl lehet élni... ha az én történetem elolvasnád már nem is éreznéd magadnak annyira szerencsétlennek.
2015. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
utolsó mi a történeted?
2015. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jót mosolyogtam ezen az egészen.

Tudod mit jelent egyáltalán hogy antiszociális? Maximum aszociális vagy, nem antiszociális.

A többi meg no komment, az iratod alapján nincs semmi bajod.

2015. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!