Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az hogy folyton...

Miért van az hogy folyton szinte mindig negativ dolgok tortennek velem?

Figyelt kérdés
Nos nem vagyok valami babonas ember de kezd fura lenni hogy folyton van valami.Van pl egy motorom rakoltottem mar rengeteget es szinte majdnem vadi uj motor es megcsinaltatom ra egy ket napra megint baja van hol valami letorik magatol vagy a valtom esik le stb. Es arra se foghatom hogy rossz a valto mert uj valtot tetettem bele,a vadonat uj biciklimnek mindig baja van az ulesenek es mar a 3.veszem ra a temgelyem 3x tort mar el gyorszarak is kb ennyiszer gumibelsot mar 20x csereltem benne es ezert hogy ne lyukadjon ki vettem egy defekt vedo gumit is de meg is kilyukad mar mindent megcsinaltam de semmi nem jo. A maganeletemben vagy a tarsasagban is mindig en “huzom a rovidebbet”,tanulasban is eleg jo tanulo vagyok mindig tanulok szorgalamsan es persze mindig akkor feleltetnek mikor nem voltam otthon es egy arva szot nem birtam tanulni es meg millio ilyen balazerencse er amiket most nem sorolok inkabb fel.Egyszeruen mar teljesen kiakaszt hogy probalom folyton a jot elerni de sose sikerul.Mit tegyek nagyon kene egy kis segitseg mert teljesen elromlik az eletem ettol.

2017. nov. 3. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, szinte mindig rá aszok.

Egyszerűen kell egy ilyen ember is, mert ugye nem lehet mindenki pont annyira szerencsés vagy szerencsétlen, nem szabályozza semmi, hogy arányos legyen.

Ez tipikusan az, amikor valakit 3* is megcsap a villám.

Nem akarja őt semmilyen felsőbb hatalom elintézni.

Pont az nézne ki hülyén, ha néznék egy statisztikát és az jönne ki, hogy akit egyszer már megkúrt a villám, azt többet soha nem fogja.

De nem, hiszen totál "véletlenül" történik, szal adja magát, hogy vaj, aki bele fog futni.

2017. nov. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre vannak vallási nézetek is meg egyéb ezós babonás dolgok. Rossz voltál előző életedben, szellem ül a válladon,megátkozott valaki meg ilyesmi mesék.


De alapvetően fizika az egész. A cuccaid tönkre mennek mert gyenge anyagból vannak ,túl nagy erőhatás éri őket, kifogtad a gyári selejtet stb. A többi is véletlen. Ha dobálsz egy kockával akkor is lehetnek hosszú sorozatok mikor végig 1-est dobsz. Most ilyen sorozatban vagy ,de majd hosszú távon kiegyenlítődik és dobsz 6 -ost is.

2017. nov. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne èrtsètek fèlre de tapasztalatból mondom, hogy nem tőletek független a saját szerencsètek. Valamivel magyarázzátok persze, hogy mentesek legyetek a felelőssègtől. Ezt sem rosszból írom ne èrtsètek fèlre. Ez az ènvèdő mechanizmus rèsze. Igazából az dönti el a szerencsèteket, hogy milyennè váltok lelkileg. Milyen uralkodó èrzèsek játszák bennetek dalaikat. Ezek határozzák meg a tudatalatti működèsèt. A vèletlen eltöröm, vèletlen úgy használom, vèletlen úgy reagálok aminek rossz következmènyei vannak, mind az èrzèsektől van. Azèrt mert azokból születnek a gondolataitok, azok határozzák meg a viselkedèseteket. Ha valaki a rossz dolgokra figyel, èrzelmileg a rossz dolgokra hangoldódik. Ezèrt èrzi magát rosszul. Ez azt eredmènyezi, hogy bekapcsol az èn vèdelme. Elkezdődik egy kèpzeletbeli túlèlősdi ami minden csak nem a valóság. Ördögi kör. Ez meditációval orvosolható, hogy ne a saját elkèpzelèsetekre reagáljatok valamiről, hanem arra a valamire.
2017. nov. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!!!!!!
2017. nov. 5. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!