Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mik akartatok lenni gyeekko...

Ti mik akartatok lenni gyeekkorotokban, és mik letettek igazából?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Tűzoltó akartam lenni, s vadakat terelő juhász lettem :-)


Nem mindig arrafelé sodor a szél, amerre Te akarsz menni, de ez nem feltétlen biztos, hogy rossz neked! Sokszor van, hogy hosszútávon bebizonyosodik nem is volt olyan rossz lépés végül az, amire nem is számítottál.


Csak légy nyitott a változásokra, és ne keseredj el, ha nem az jön be, amit előzőleg akartál, és akkor minden rendben lesz.

2017. nov. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyári munkás szerettem volna lenni egy nagy multinál. Most kamionosként dolgozok. Elégedett vagyok azért ezzel a melóval is.
2017. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban sokat rajzoltam es festegettem, muvesz akartam lenni. Aztan felnovekedven lealltam vele, mas uton probalkoztam. Kesobb ujra elkezdtem rajzolgatni es festegetni hobbibol, es most mar egeszen messzire jutottam. Kar hogy nem tartottam ki az almaim mellett es annyi idot elvesztegettem masra. Az ember gyerekkoraban osztonosen erzi hogy mi a legjobb neki.
2017. nov. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Régész vagy űrhajós akartam lenni. Informatikus vagyok.
2017. nov. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Katona vagy rendőr akartam lenni.

Gyári munkás lettem.

2017. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Űrhajós, színész, bíró, ügyvéd, fizikus..

Egységtanító lettem. ))

2017. nov. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban programozni szerettem. Most szoftvermérnök vagyok.
2017. nov. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Régen én is imádtam rajzolni, legózni, alkotni. Inkább művészi hajlamú voltam, majd ez elkezdett átmenni inkább ellenkező irányba és végül úgy érzem sehova nem fejlődtem :D


Van egy ismerősöm, ő kitartott a rajzolás, alkotás mellett, most gyakorlatilag olyan művész hogy saját kiállításai vannak és ebből meg tud élni.


Én építésznek mentem tanulni mert fogalmam nem volt mi akarok lenni. Aztán rájöttem hogy nem tervezői irányba kellene menni mert totál hülye vagyok hozzá. Most kivitelezésben dolgozom főleg irodában építési projektek háttér munkáit intézem, rendelésektől kezdve a műszaki tartalom átnézéséig, ellenőrzéséig.


Egy időben álmodoztam pilóta életről, mozdonyvezetőiről, érdekelt a számítástechnika világa. Viszont konkrét nagy álmom nem volt sosem, mindig időről időre változott. Példakép se nagyon volt előttem az alkoholista apám személyében.


Igazából valahol mindig csak normális, önálló felnőttkorra vágytam. Láttam hogy mások is reggel elmennek dolgozni, délután hazaérnek, és pihenés vagy kertészkedés. Azt tudom mondani hogy valahol erre vágytam és most is azon vagyok hogy kialakítsam a magam unalmas kis életét ahol teljes a nyugalom.

2017. nov. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Katona akartam lenni és az is lettem. :)
2017. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Állatorvos akartam lenni, most bankban dolgozom. Kicsiként azt hittem hogy jaj de jó mulatság mert egész nap állatokat simogathatok, de utána rájöttem hogy azért kicsit komlikáltabb, nem lenne gyomrom hozzá.
2017. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!