Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek már volt olyan, hogy...

Nektek már volt olyan, hogy fel akartatok tenni egy kérdést ide az oldalra, de aztán mégse tettétek fel?

Figyelt kérdés

Elkezdtétek megfogalmazni, vagy esetleg már kész is volt a megfogalmazás már csak el kellett volna küldeni, de kitöröltétek és nem tettétek fel inkább mégse.

Fordult már elő ilyen?


2015. dec. 13. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Válasznál volt ilyen. Kérdést csak párat tettem fel, azokat tényleg tudni akartam.
2015. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,igen,de már nem emlékszem mit akartam kérdezni.
2015. dec. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előfordult párszor.
2015. dec. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fontolgattam párszor, de mindig emlékeztettem magamat arra, hogy én ide tulajdonképpen válaszolni járok, és egyébként sem fontos, amit kérdeznék. Sosem tettem még fel kérdést. Válaszokkal viszont gyakran előfordul, hogy elkezdem írni, aztán kitörlöm őket.
2015. dec. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, többször is. Általában azért, mert az érzelmek vezéreltek mikor elkezdtem írni, közben pedig csoda megoldásra vagy csak megértésre vártam, de közben tudtam mit kéne tennem.

Személyes dolgokkal volt így leginkább amik túl bonyolultak lettek volna ahhoz hogy egy rövidebb leírásba is beleférjenek úgy hogy a valóságot rendesen átadják, de mégse adjanak ki túl sok személyes információt ami miatt egyesek magukra vagy rám ismerhetnének.

2015. dec. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!