Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak még itt olyan emberkék,...

Vannak még itt olyan emberkék, akik imádják a történelmet? Főleg a sok pletykát, intrikát és kínos storyt, amik mindennel és mindenkivel kapcsolatban nyüzsögnek benne?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én mindig is utáltam a történelmet. Semmi haszna nincs számomra, mindig az adott kormánytól függ, hogy mit tanítanak, szóval erősen megkérdőjelezhető a valóságtartalma. Ráadásul az egész csak arról szól, hogy bemagoljak egy csomó szöveget és évszámot, amit ha a saját szemléletmódomban adok elő, egyest kapok, rosszabb esetben mehetek az igazgatói irodába. Ráadásul két nap és már el is felejtettem ezt a "nagy" tudást.
2017. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az iskolában mindig is gyűlöltem a történelmet, sosem érdekeltek a politikai viszonyok, a háborúk, stb.

Viszont hiába vagyok már túl az érettségin, még ma is szívesen olvasgatok szaftos pletykákat régi uralkodókról pl., meg nagyon érdekelnek még az ilyen témák, hogy milyen volt mondjuk egy adott korban az átlagemberek életmódja, a divat...Ilyesmik :)

2017. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!