Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudom magam elfogadni?

Miért nem tudom magam elfogadni?

Figyelt kérdés
Bármennyire is próbálkozom nem megy. Mindig is duci voltam, sose voltam vékony, aránylag szép arcom van, nem is ezzel van a bajom, Állandóan a tükör előtt vagyok, sminkelek, hajat vasalok fel ekszerezem magam, szeretek készülni, több órán keresztül, de még sincs önbizalmam. Nem tudom magam el fogadni, próbálok magabiztosnak tűnni de ez nem megy, barátnőm azt mondta hogy tele vagyok komplexussal, lelkileg így elég gyenge vagyok, ha valamit akarok nem teszek érte semmit, könnyebb abrandozni mindig... Mit csináljak hogy jobb legyen? 24L
2017. nov. 8. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerű a helyzet: ha csak az alakoddal van probléma, akkor kezdj el sportolni ahelyett, hogy órákon keresztül sminkeled magad. Az önbizalomhiány pedig akár még az előnyödre is válhat: nekem speciel a félénk, visszahúzódó lányok jönnek be. Nincs édesebb egy csetlő-botló nőnél... :)
2017. nov. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Batki, ha órákat képes vagy szenvedni díszítéseddel, hogy karácsonyfaként ragyogj, akkor mást is el kell kezdened vagy hagyd ezt a díszítést is, mert értelmetlen kopasz fára díszt rakni mondhatni..., mert csak a kutyának kell megjelölésre vagy arra se.

Az kell neked vagy, hogy több legyél?

Emeld fel farod s mozogj, válts étrendet...ennyi.

2017. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hány pasid volt?
2017. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!