Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tanuljam meg elfogadni...

Hogy tanuljam meg elfogadni magam?

Figyelt kérdés
Nagyon függök mások véleményétől. Elég behódoló vagyok, emellett folyamatosan meg akarok másoknak felelni. Hogy léphetek ki ebből az ördögi körből, hogy ne dolgozzak folyamatosan azon, hogy elfogadjanak mások, hanem önmagam lehessek?
2014. nov. 27. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem találnod kell egy társaságot ahol képes vagy önmagad lenni, ha ez nem is megy, próbálj meg mással foglalkozni mint ezzel a kérdéssel.Kösd le valamivel a figyelmed.
2014. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amikor valaki megkér vmire és te rábólintasz gondold át mégegyszer, vagy ha valaki azt mondja hogy húú de ronda a cipőd ne vágd rá hogy szerintem is hanem mond azt hogy neked tesztszik és egy idő után ezek már automatikusan fognak jönni.:)és ezt olvasd el

[link]

2014. nov. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, nagyon jó írás. :)
2014. nov. 27. 20:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez azzal kezdődik, hogy megismerjük magukat.. aztán felállítunk egy érték rendet.. mi értékes, mi nem, milyen sorrendben, súllyal.. aztán a megismert tulajdonságok össze vannak vetve az érték renddel.. és máris látszik, elfogadható vagyok e..
2021. jan. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!