Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyszerű dolgok, amiket...

Egyszerű dolgok, amiket szeret az ember csinálni, ami jól esik?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra lennék kíváncsi, amelyek vagy pillanatnyi, de nagyon jóleső történések, vagy amelyeken elgondolkodsz, amelyek örömöt okoznak. Mindenképpen pozitív dolgokra lennék kíváncsi.

Példa kedvéért, hogy érthető legyen:

Szeretsz elaludni az eső hangjára.

Amikor megérzed a frissen mosott ruhák illatát.

Homlokon csókolnak.

Egy pohár hideg üdítő a melegben. / Egy bögre forró tea, amikor megfáztál.


Tudnátok még ilyet írni?

Köszi!!! :)



2017. nov. 9. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megnézni a napfelkeltét, a pattogó tábortűz hangja, a frissen vetett ágyba bújni, egy meleg habfürdőbe beleülni, este az ágyban a sötétben zenét hallgatni
2017. nov. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tényleg, pattogó tűz! Szuper, köszi a felsorolásod! :)
2017. nov. 9. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor vasalok szeretem nézni, ahogyan kisimul a ruha. Amikor rajzolok, szeretem nézni ahogyan a vonal keletkezik a ceruza nyomán.

Szeretek tetrisz-szerű játékokkal és falbontós játékokkal játszani, mert jó nézni, ahogyan a "fal" különböző hangeffektek kíséretében lebomlik.

Szeretem azt az érzést, amikor "beszippant" egy könyv, vagy egy film világa.

Szeretem nézni a zenészeket, ahogyan zenélnek. Nekem a zene kép nélkül nem is az igazi.

Szeretem a rossz időt a szobából figyelni.

Szeretem ha csönd van körülöttem és senkit nem érzékelek a közelemben.

Szeretek természetes vizek partján ülni és bámulni a vizet.

2017. nov. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!